Martina Blažena Boháčová, astrobohacova.cz, +420 603 375 626
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM A JÁ SE TĚŠÍM DO DŮCHODU.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
01.08.2022

LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM A JÁ SE TĚŠÍM DO DŮCHODU.

LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM A JÁ SE TĚŠÍM DO DŮCHODU.

Netěší mě můj věk. 😊)))

JÍDLO MĚ TĚŠÍ A TO MOC :)))

Zatím v obchodech jídlo je😊)))))Super.

Láska prochází žaludkem je věta,

která platí.

Když se díváme na jídlo,

většina z nás prožívá emoce.

A když jsou to emoce pozitivní,

tak se vyrábějí pozitivní hormony.

Proto jídlo vyvolává pocit štěstí. 

 

 

Já jsem udělala rozhodnutí,

protože můj důchod je na spadnutí.

Ano příští rok v roce 2023 jdu do důchodu.

Hurááááá.

 

 

Do důchodu se těším jako malé dítě. Konečně.

 

Vždycky jsem si myslela,

že do důchodu nepůjdu a tvrdila jsem,

že mě se to netýká.

Jenže doba se mění a já se měním

a teď je důchod něco,

na co se moc těším.

 

 

Konečně budu mít nějaký pravidelný příjem,

protože to vůbec neznám😊)))))

Už si nepamatuji, co je pravidelný příjem,

protože přes 32 let podnikám.

 

Na důchod si nestěžuji,

podnikala jsem a poctivě odváděla na sociálku….

.takže v rámci možnosti super.

 

I když papalášský důchod bych brala. 

 

Musím se usmívat, když pan ministr přemýšlí,

jak zapojit důchodce, aby v důchodě pracovali.

 

Kroutím hlavou, protože někdo vymýšlí něco,

co už dávno existuje, a to z nutnosti.

 

Většina důchodců by totiž toho z důchodu moc nepořídila.

 

 

A tak je hlavně důležité, aby člověk byl zdravý,

protože když je člověk zdravý, tak může.

A kdo může ten chce.

 

 

A protože jídlo je faktor,

který se na našem zdraví podepisuje,

tak jsem přestala blbnout s tím,

že něco jím a něco nejím

a začala jsem jíst všechno.

 

 

V lednu 2020 jsem přestala kouřit…..přibrala jsem.

Pak tady byl zlovid….zlenivěla jsem.

Kolem mě všichni hubnou……každej chytrej jako radio

všichni něco jedí, pijí, užívají……

a všichni jednou zhubnou a pak zase přiberou.

 

 

 

Když chci někomu udělat radost,

vím, že spolehlivě zabere:

„Ty dobře vypadáš a že jsi zase zhubla?“

 

Tak já jako důchodce jsem přehodnotila své životní postoje.

UŽ TO NEŘEŠÍM A MÁM TO NA HÁKU.

Netěší mě můj věk, ale mám ho.

Je potřeba se s tím vyrovnat,

naučit se s tím žít a zvyknout si,

že už si kvůli mně žádný nabušený svalovec

nebude rvát vlasy a žadonit o mou pozornost.:)))))))))))

 

 

Ale je to vyvážené, mou rodinou a mou prací.

MOJE PRÁCE JE MŮJ KONÍČEK,

RÁNO ZAČNU, VEČER SKONČÍM

A DIVÍM SE, ŽE JE UŽ ZASE VEČER.

 

 

Rozhodla jsem se,

že si budu přivolávat pozitivní emoce a existuje mnoho způsobů.

A jídlo patří mezi ně.

ASOCIACE: co mi v životě přináší pozitivní emoce?

Rodina, zdraví, Práce, jídlo, květiny, příroda,

spánek, postel, zasněná láska,

psi, koně, stromy, vrba, minerály,

výroba šperků, astrologie, horoskopy, knihy, hudba, ………………………………..atd….

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz