Kategorie

Podporuje mojeID

 

 

MAGICKÝ RITUÁL NA ÚPLNĚK V KOZOROHU

 

RITUÁL JSTE ZAČALI DĚLAT TÍM OKAMŽIKEM, KDY JSTE SI VYPLNILI MAGICKÉ LISTY A ZAČALI SI JE PROČÍTAT A KDY JSTE ZAČALI POSLOUCHAT MEDITACE.

AFIRMAČNÍ MEDITACE JSOU VYTVOŘENY TAK, ABY SE DO VAŠEHO MOZKU DOSTÁVALY INFORMACE, JAK CHCETE ABY DANÝ STAV VYPADAL.

 

V období, kdy probíhá úplněk ve znamení Kozoroha nám vládne Saturn. Je potřeba si udělat pořádek v oblastí financí ve své mentální mysli.

Nyní je potřeba aby z vás vyzařovala síla.

Kdykoli se bude snažit někdo slovem nebo činem vás srazit a snížit vaše sebevědomí, pamatujte si, že to je Saturn, který zkouší jak jste silní.

Vaše afirmace zní:

Já jsem silná bytost a zvládám všechny výzvy. Jsem pozrovatel života. Vím, že já sama jsem ta síla, která dokáže pohnout vším, co se mi děje. Uvědomuji si, že lidé v mém okolí zkoušejí co jsem schopná vydržet, akceptovat, zvládnout. A já? Zvládám. Vítězím. Vydržím. Vyhraju.

 

Nyní máte velkou touhu jít za svým cílem a dosáhnout na své ambice, je čas být vytrvalejší a silnější.

Jdu za svými cíli. Jsem vytrvalá, silná. Zvládám. Vyhrávám! A mé cíle jsou: /vypište nebo si nahlas řekněte své cíle/

 

V tomto období si dáváme do pořádku situace, které je potřeba vyřešit. Všechno asi nezvládnete naplno, ale naplánujte si, které oblasti potřebujete v letošním roce dát do pořádku. Může se týkat bydlení, práce na sobě, vyřizování papíru, preventivní prohlídky, prostě všechno. Vypište si to a postupně budeme během roku zaškrtávat, co jste spnili a vyřídili. Ony se věci začnou řešit i sami, když je spistíte mentálně.

Dávám si do pořádku svůj život. V mém životě vládne harmonie, systém a řád. Vypsala jsem si, které záležitosti si během tohoto roku vyřídím, zařídím a které si dám do pořádku. Zavádím do svého života sytém a řád. ......

 

V tomto období je potřeba si mentálně nastavit, co potřebujete k tomu, aby jste se stali větší autoritou. A nezapomeňte na nic. Jestli chcete být větší autorita v práci, mezi přáteli, ve vztazích s dětmi s partnerem, prostě na nic nezapomeňte.

 

Jsem autorita. Lidé ve mě vidí schopnou a silnou bytost. Vyzařuji stabilitu a ostatní mě uznávají a podle toho se ke mně chovají. Jsem autorita a jsem osobnost. Vyzařuje ze mě stabilita, úspěch a nádherná energie. ............

 

Na romantické lásky toto období není příliš vhodné. V partnerských vztazích se řeší ekonomika a nový druh podmínek za jakých vztahy budou fungovat. Má se přemýšlet o úsporných opatřeních a také o tom, jak více vydělat.

Jak více vydělat na tom jste pracovali při výtváření svých magických listů. Vzory a meditace máte nahoře.

 

V partnerských vztazích je má ekonomika v pořádku. Každý partner, společník, každý člověk, který se vyskytuje v mém okolí, je pro mě informace, jak mám postupovat, abych byla stabilní a ekonomicky samostatná bytost. Někdo mi dává příklad pozitivní a jiný mi zase ukazuje, jak situace nemá vypadat. Uvědomuji si přínos těchto informací. Já mám jasno. Jsem na tom ekonomicky lépe a lépe a mé příjmy rostou. .........

 

Nyní je čas pracovat na své ctižádosti a na svých představách, jak bych chtěla pracovně fungovat. Energie na to slyší. I když nyní může být situace jiná, tím, že na ní právě nyní mentálně pracujete, jste energeticky ve správnou dobu na správném místě. Na co myslíte, na co zaměřejuete svou pozornost, to se kolem vás děje anebo dít bude. Buďte nyní přístuní informacím, které k vám plynou z vesmíru. Ty informace mohou přijít jakoukoli cestou. Někdo vám něco říká. Někdo kolem vás něco řeší, něco si přečtete, dostanete dopis, email, prostě Vesmír vám to posílá.

Jestli máte nyní pocit, že se vám nedaří, tak vás mohu uklidnit, že nejste sami. Pod vlivem součastných konstelací se nedaří podle představ mnoha lidem, mnoha velkým firmách, mnoha podnikatelům. A víte proč to tak je? Protože je potřeba vytvořit nový systém, nový druh přemýšlení a vytvořit si nové plány. Jakmile dozní tyto energie po určité době se situace začne zklidnovat. Vydržte a mentálně pracujte.

 

Má životní situace je stále lepší a lepší. Můj součastný stav se každým dnem zlepšuje. Má ekonomická situace je stále lepší a lepší. Díky svým energiím, díky svému vyzařování neustále navyšuji svůj příjem a energie svého osobníího úspěchu. .......

 

Pracuji na tom, abych měla větší příjmy a menší výdaje. Vím, že je potřeba v životě mít našetřenou rezervu. Když je finanční rezerva, člověk se cítí v životě jistější a projde situacemi s menším stresem. Začněte si tvořit / většina už to dělá/ každý měsíc rezervu. Jestli je vaše situace velmi špatná, můžete klidně začít stokorunou, ale nesahat, nevybírat. Naučit se mentálně, že na rezervy se nesahá. Jsou k dispozici jako posílení, že mám našetřeno a že mám nějaké finance za zády.

 

Každý měsíc si ušetřím částku / napište podle sebe/ Je to má finanční rezerva a mé úspory, má finanční rezerva neustále roste. Jsem si jistá, protože vím, že mohu kdykoli vyřešit nečekanou finanční situaci. Mám finanční rezervu. Šetřím, investuji a rozmnožuji.........

 

Někteří lidé mohou v tomto období prožívat strach z budoucnosti. Bát se, jak to bude dál. Je to tím, že úplněk v Kozorohu u některých idí způsobje, že si nevěří finančně, že si myslí že něco neutáhnou, že se něco stane a bude hůř. Vy to nedělejte, at se děje, co se děje. Vždy vězte, že bude lépe a lépe a že vaše situace, tím že na ní mentálně pracujete se bude neustále zlepšovat.

 

Na svou budoucnost se velmi těším. Jsem úspěšná v přítomnosti, a budu ještě úspěšnější v budoucnosti. Můj úspěch a spokojenost narůstá každý nový den. Já se probudím a vím, že jsem úspěšná, že se mi daří lépe a lépe a že v mém světě je a bude vždy všechno v pořádku. ..........

 

Nyní jste si bud vypsali, nebo zopakovali témata a tím navýšili energie v této životní oblasti.

Vytvořili jste si magické listy a poslechli meditace, které jsem pro vás připravila. VŠECHNY MATERIÁLY SI USCHOVEJTE BUDEME NA NICH PRACOVAT AŽ BUDE NOVOLUNÍ V KOZOROHU. Tam budou první výsledky.

Nyní si na list papíru napište větu

TAK JEST, TAK SE STANE!!!!!!

 

papir s touto větou spoalte v nádobě, popel dejte do nádoby s vodou a poté vylejte na nějaké své magické místo. Dali jste přečíst všem 4. živlům........

 

Na úplněk v Kozorohu dostane ještě svůj SEBEKOUČOVACÍ VÝKLAD KARET, přijde na váš email.

 

Po úplnku ihned začínáme pracovat na NOVOLUNÍ VE ZNAMENÍ LVA.....