Kategorie

Podporuje mojeID

ÚPLNĚK INFORMACE

ÚPLŇKY

Každý měsíc probíhá úplněk v určitém znamení. Přehled kdy je úplněk a v jakém znamení, můžete mít, když si pořídíte mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2018. Vydávám knihu horoskopů na každý rok.

A co se děje, když je úplněk?

Úplněk je stav, kdy je Slunce a Luna v opozici. To znamená, stojí naproti sobě a uzavírají mezi sebou napěťový aspekt. A proč v době úplňku někteří lidé nemohou spát? Proč jsou nervóznější? Proč se dějí různé konfliktní situace?

Je to proto, že v době úplňku se uzavírá nějaká životní etapa. Končí něco, co nefunguje, co je přežité a co už nepatří do vašeho života. Některé úplňky se s vámi nemazlí a ukončují nevyhovující situaci okamžitě. Některé úplňky vám napoví tím, že se vám stane situace, kterou nemáte přehlédnout. Anebo že vás napadne myšlenka, že něco v budoucnu bude jinak. Tím co děláme, se učíme vnímat úplňky a jejich vliv na nás. Když nepracujeme, tak si často signálů, které nám posílá vesmír, vůbec nevšímáme.

Slunce ve vašem horoskopu znázorňuje vaši rozumovou a materiální složku a Luna hovoří o vašich emočních projevech. O vašich citech, o tom jak vnímáte, jak cítíte. V době úplňku na sebe nepříznivě, napěťově působí vaše rozumová, materiální složka a vaše emoční, citová složka. City a rozum si v té době spolu nerozumí. Držíte se rozumem situací, do kterých nepatříte a necítíte se v nich dobře. Emoce říkají ne, rozum říká ano. Předkové vaši mužské linie, chtějí úplně něco jiného než předkové vaši ženské linie. Nastává konfrontace.

Každý úplněk má jiné téma a právě s tím pracujeme.

Ti z vás, kteří se mnou pracujete každý měsíc na dálku, každý z vás dostane v době úplňku na svůj email AFIRMAČNÍ MEDITACI. VIDEO, JAK PRACOVAT NA SVÉM TÉMATU. VIDEO SE TÝKÁ OPRAVY VAŠICH ENERGETICKÝCH CENTER, pracujeme s čakrami. A každý dostane svůj osobní výklad sebekoučovacích karet. S těmito materiály pracujete až do dalšího úplňku, protože potom se téma změní.

Uvědomte si, že je potřeba pracovat pravidelně každý měsíc na aktuálním tématu. A proč? Protože právě touto prací zdokonalujeme své životy. Přepisujeme nevyhovující vzorce a nahrazujeme vyhovujícími. Slunce je totiž karmická informace, co po nás chtějí předkové mužské rodové linie a Luna je informace, co po nás chtějí ženští předkové naší rodové linie. V době úplňku po vás mužští předkové linie, chtějí něco jiného než ženští. To znamená, něco vám skončí. Ale víte, že každý konec je nový začátek, že?

Kolem úplňků si zapisujte své myšlenky do deníku. Deník si můžete vést v knize HOROSKOPY NA ROK 2018. Na konci této knihy máte volný list na každý měsíc. Když si budete zapisovat události a myšlenky do této knihy, potom si ji uložíte do knihovny a další rok budete dělat to samé a pořád dál a dál, budete mít zábavnou formou zmapován celý svůj život. Přesvědčíte se, že si opravdu tvoříte svůj život svými myšlenkami.  Dozvíte se, že se vám opakují neustále podobné události a budete umět předvídat, jaký druh situací vás může čekat v daném roce.

Před úplňkem, každý z vás dostane afirmační meditaci, video jak pracovat s energetickými centry s čakrami, a po úplňku každý z vás dostane svůj osobní sebekoučovací výklad karet.

Vše dostanete na svůj email. Můžete se přihlásit kdykoli a to přes sms na č. tel. 603 37 56 26. Těším se na spolupráci s vámi.