Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 29.5.2018 STŘELEC


        

ÚPLNĚK 29.5.2018 STŘELEC

 

Číslo produktu: 40
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ÚPLNĚK VE STŘELCI

Proběhne dne: 29.5.2018.  

Energie střelce je ohnivá.

 

V tu dobu udělá Slunce konjunkci s Merkurem. Takže je potřeba začít přemýšlet o čem chce vaše JÁ světu říci.

Tento úplněk je vhodný pro cestování, plánování si cest. Kontakt na cizinu nebo na lidi v cizině.

Pod vlivem tohoto úplňku, je potřeba se zamyslet nad tím, co je smysl lidského života. A hlavně jaký je smysl vašeho života. Čím chcete svůj život zaplnit a kým chcete svůj život zaplnit. Pod vlivem těchto energií si můžete vytvořit nové cíle a vize, které se budou týkat cest, zahraničí, lidí žijících v cizině. Můžete si naplánovat novou cestu. Můžete si také ujasnit, v čem se chcete vzdělávat. Vhodná doba na nové projekty. Je to tvořivé období, pro ty, kteří něco píšou. Pracují s internetem. Ve vzdělávacím procesu. S knihami, s časopisy.

Je to období, které přeje vztahům, které neznají hranice. Vztahům partnerským, rodinným, pracovním a také vztahům s kamarády.

Je to období o pohybu, volnosti a také o pohybovém aparátu. Což jsou vaše nohy, které vás nesou životem. Měli byste si dopřát nějakou masáž. Koupel nohou.

A PROTOŽE JE TO ÚPLNĚK VE STŘELCI, který má návaznost na cizinu a cestování, my budeme dělat rituál na ostrově GRAN CANARIA. Dne 29. 5. 2018 od 8 hodin ráno budu dělat rituál. Budu mít sebou vaše jména a vaše magické listy. Vaše přání, vytištěná. Udělám rituál a vaše přání si přečtou vlny Atlantického oceánu.

Po přihlášení dostanete:

1.     Video, abyste viděli, které planety na vás budou působit a co vám přinesou za události. Vysvětlím vám to na astrologické mandale, takže se naučíte trochu něco z astrologie.

2.     Meditaci AFIRMAČNÍ MEDITACE HOJNOSTI – ROZHOVOR SE SVÝM BOHATÝM A STABILNÍM JÁ. Zhudebněné AFIRMACE 

3.     Magický rituál RITUÁL ZA SPLNĚNÁ PŘÁNÍ – ROZHOVOR S MOŘEM

4.     Váš osobní výklad karet, který vám přijde na váš e-mail

KAŽDÝ DEN VÁM PŘICHÁZEJÍ A BUDOU PŘICHÁZET AFIRMACE, KTERÉ SOUZNÍ S OBDOBÍM, JENŽ PRÁVĚ PROŽÍVÁTE.

Těším se na další spolupráci s vámi

 

ÚPLNĚK VE STŘELCI NAVAZUJE NA NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH dne 13.6.2018.

A budeme řešit to, jak umíme komunikovat se světem, jak se shodneme s lidmi kolem sebe, jak umíme komunikovat s vesmírem. Jak se umíme pochválit, bude si vytvářet chválu na sebe sama. Budeme na sebe „ PĚT ÓDU.! „ 

Jestliže chce někdo auto, červen je vhodný měsíc na práci těchto energií. To se týká také motorky, kola, lodě, bruslí, prostě všeho co nám pomáhá k pohybu a k přesunu.