Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 28.6.2018 KOZOROH


        

ÚPLNĚK 28.6.2018 KOZOROH

 

Číslo produktu: 38
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Úplněk v Kozorohu proběhne dne 28. 6. 2018. Bude to jeden z nejsilnějších úplňků v roce 2018. Protože se v Kozorohu nachází po celý rok 2018 SATURN.

 

Tento úplněk budeme řešit tyto situace:

Období pod vlivem Kozoroha po nás chce, abychom měli větší smysl pro pořádek, řád, systém. Abychom se více snažili dosáhnout na své cíle, a abychom si stanovili nové vize.

 

V životě není nic zadarmo a člověk na sobě musí makat.

 

V tomto období je potřeba si uvědomit, čeho bych chtěla dosáhnout, jaké mám cíle a co jsem ochotná pro ně udělat.

 

PRÁCE A KARIERA. Pod vlivem tohoto úplňku na nás působí energie, které přinášejí penízky a ty jsou velmi potřebné. Každý den, budete dostávat na své e-maily afirmace, které budou směřovány k tomu, abyste si více věřili a abyste navyšovali své energie hojnosti.

V tomto období jsou penízky velmi silným tématem a člověk si uvědomuje, jak jsou důležité. A proto se objevují nejen myšlenky, ale také situace, které prověřují, jak jsme na tom se svou stabilitou a co jsme schopni, či neschopni zaplatit. Na co máme a na co bychom chtěli mít.

V těchto dnech se zamýšlíme, jak více vydělat, jak více našetřit a kde můžeme zavést úspornější režim.

 

VZTAHY POD VLIVEM KOZOROHA

Vztahy jsou pod vlivem Kozoroha složitější. Není to moc romantické období. Spíše se řeší ekonomika. A ve vztazích se mají také řešit podmínky, ve kterých se partneři nacházejí. V tomto období přicházejí témata, která ve vztazích majetek rozšíří nebo vezmou. Partneři hodně řeší kariéru. Práci. Svůj čas, který by měli rozdělit mezi karieru a rodinu.

 

Jestliže se přihlásíte na úplněk v Kozorohu, jste automaticky nahlášeni na novoluní ve znamení Raka.

 

 Jak bude vypadat vaše práce a co dostanete.

  1. Každý den budete dostávat na své e-maily afirmace, které budou vytvářeny podle pohybu planet a budou sloužit k navyšování energií financí, úspěchu a k tomu, aby vás práce živila, nebo bavila. Jste-li v důchodu, budou tyto afirmace navyšovat vaše energie spokojenosti a hojnosti.
  2. Dostanete zhudebněnou afirmační meditaci, která podpoří vaši mentální mysl a budete přepisovat programy v nevědomí, podle svých představ.
  3. Dostanete svůj osobní výklad karet.
  4. Dostanete video, ve kterém se dozvíte, jak jsou postaveny planety, co způsobují, popíšu vám přesně podle astrologické mandaly, co se bude dít a proč. Tím proniknete do základů astrologie.

Poté se přesuneme k tématu, které se týká energií NOVOLUNÍ V RAKU. Je jasné, že peníze, práce a vůbec úspěch váš, vašeho partnera, se promítá v tom, jak šťastni jste ve svém osobním životě. Jak bydlíte, jaké vztahy máte s rodinou. Více si přečtete, když si najedete na produkt novoluní ve znamení RAKA.