Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 27.7.2018 VODNÁŘ


        

ÚPLNĚK 27.7.2018 VODNÁŘ

 

Číslo produktu: 36
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ÚPLNĚK VE VODNÁŘI  PROBĚHNE DNE 27. 7. 2018

V tuto dobu udělá konjunkci Mars, Luna a Černá Luna. Otevřou se karmická témata, kolem osobního života a kolem práce a kolem příjmů a výdajů. Podle toho, jaké situace vzniknou, podle toho zjistíme, jaké programy jsme zdědili od svých předků. Mohou se otevřít témata, která se budou týkat našich vnitřních bloků.

V tomto období budeme pracovat na astrologické linii úplněk ve Vodnáři a novoluní ve Lvu

Budou se řešit penízky, aby se nás držely, aby byly větší příjmy než výdaje. Osvobozovat se od situací, které nás omezují a budovat si svou volnost. Může přijít životní zvrat. Na své emaily dostanete informace, které oblasti se zvrat týká zrovna vás.

Budou se řešit vztahy. Vztahy partnerské a vztahy k dětem a také vlastní kreativita.

 

Úplněk ve Vodnáři - A která témata budeme řešit?

 

1. Svoboda, volnost, touha.   

Lidé mají větší touhu dělat si věci po svém. Osvobodit se od situací, které je svazují. Osvobodit se od starostí, které je zaměstnávají. Jsou to týdny, které přinášejí touhu rozlétnout se, odpoutat se od země. Vycestovat, něco si dokázat. Hlavně co nejméně řešit starosti. Lidé se uvolní, mají lepší nápady, větší plány a touží poznat něco nové a neuvěřitelné. Touží se bavit a také to dělají.

 

2. Zodpovědnost, dodržování podmínek, práce, peníze. To jsou témata, na kterých budeme pracovat.

Budeme si muset hlídat svůj vztah k penězům. Někteří lidé díky své lehkomyslnosti mohou přijít o peníze. A řešit se budou ti, kteří nechápou, že když si něco půjčí, tak budou muset vracet. Pro nás všechny platí, že když jsme pod vlivem energií Vodnáře, máme tendence, chovat se lehkomyslněji. Slibovat věci, které nejsme schopni splnit. Naše chování, co se týče financí, také není občas zodpovědné, protože tento druh energií na nás působí, že všechno nějak dopadne a že se všechno v pohodě vyřeší. Jenže zrovna co se týče financí tomu tak není a za každé špatné rozhodnutí člověk něčím zaplatí.

 

3. Partnerství, vztahy.

Partnerské vztahy jsou velice důležité. Lidé pod vlivem těchto energií budou pracovat na své volnosti ve vztazích. Partneři najednou mohou dávat najevo, že si budou dělat to, co chtějí. Volnost je perfektní, ale neměla by se zneužívat. Bude potřeba se chovat disciplinovaně a nebýt naivní.  Bude potřeba si najít čas na zábavu, ale také na práci. Bude potřeba uhlídat finanční úlety. V tomto období se nedoporučuji dělat finanční rozhodnutí.

 

Na čem budeme pracovat?

1.    Pod svým kódem najdete video a popis planet, jejich aspektů, abyste pochopili, proč se budou dít věci, které se dít budou a proč budete mít různé nálady a pocity.

2.    Pod svým kódem najdete materiál, jak si vytvářet LINII SVÉHO ŠTĚSTÍ

3.    Pod svým kódem najdete zhudebněnou meditaci, která bude sloužit k vaší práci na sobě.

4.    Pod svým kódem najdete rituál JAK SI UDRŽET ENERGII FINANCÍ, JAK MÍT VYŠŠÍ PŘÍJMY A NIŽŠÍ VÝDAJE

5.    Pod svým kódem najdete svůj osobní výklad karet. Který bude platit až do příštího úplňku.  

6.    Každý den vám na váš email budou chodit denní afirmace a informace. Denní afirmace si každý den můžete přečíst. Budou dělány podle postavení planet a podle energií, které na vás v tom daném období působí.

 

JAK TO FUNGUJE?

Přihlásíte se na úplněk ve Vodnáři přes tento e-shop a po zaplacení částky 380,-Kč VÁM PŘIJDE Kód, pod kterým se dostanete ke všem materiálům

V této ceně máte také přístup k materiálům na novoluní ve znamení Lva, které proběhne dne 11. 8. 2018

Každý den, vám budou chodit e-maily se SEBEKOUČOVACÍMI AFIRMACEMI.