Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 26.8.2018 RYBY


    

ÚPLNĚK 26.8.2018 RYBY

 

Číslo produktu: 34
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Dne 26. 8. 2018 proběhne úplněk v Rybách. Tento úplněk navazuje na novoluní v Panně. Novoluní v Panně proběhne dne 9. 9. 2018.

Toto téma je téma, na kterém pracujeme ve druhé polovině srpna a v první polovině září.

Úplněk a novoluní na sebe vždy navazují.

Je potřeba vědět, který úplněk a které novoluní na sebe navazuje a nemusí probíhat v jednom měsíci.

Navazují na sebe, protože to souvisí s astrologickými domy. A tedy s životními tématy.

Jestliže si chcete poslechnout, jak to je s těmi životními tématy pusťte si video „DVANÁCT ŽIVOTNÍCH TÉMAT.“, které najdete v sekci „Tematická videa“ na www.astrobohacova.cz

 

ÚPLNĚK V Rybách je velice důležitý úplněk, protože si děláme pořádek ve svém životě. Děláme si pořádek v sobě. Během minulého období jsme prožili hodně příjemných chvil, ale také něco, co nám vadilo, co se nás dotklo, čeho jsme se vnitřně báli. Úplněk v Rybách uzavírá jedno tematické období v našem životě. Je to úplněk, ve kterém si máme ujasnit, co nám vyhovuje a na čem budeme muset zapracovat, abychom mohli začít žít kvalitněji.

A tak budeme v době tohoto úplňku, rekapitulovat svůj život.

Jasně si vytýčíme, v čem se nám daří. S tím budeme pracovat jako s první informací, protože tento stav začneme posilovat. Nemyslete si, že když se něco daří, bude to tak automaticky stále. To v čem se daří, se musí posilovat. A přesně to my budeme v příštích měsících dělat.

Uvědomíme si také to, co se nám nepovedlo, situace ve kterých máme problémy, situace, kterých se bojíme. A začneme na tom pracovat a přetvářet vše v takový stav, abychom uvolnili naši psychiku. Nikdo z nás nemá vše v pořádku. Tvářit se za každé situace pozitivně, je sice krásné, ale neupřímné. Hodně lidí se tak tváří i směrem ke svému okolí. Tento stav neexistuje. Vždy něco řešíme a nemáme dořešeno.

Během tohoto úplňku se budeme i nadále zabývat tématem Černé Luny, která v minulém období otevřela různá karmická témata. Během příštích měsíců budeme sledovat pohyb Černé Luny a hodnotit, co v našem životě vzbuzuje. Je to proto, že tento bod symbolizuje naše slabá místa. My je posílíme. Minule jsem vás naučila, jak se vypočítá návrat Černé Luny. / kdo ještě neví, zopakuji/

Tento měsíc vám ještě navíc ukáži, na kterou vaši životní oblast bude působit váš Saturn v příštím období, a já vám to spojím právě s tou Černou Lunou. Poznáte ještě více svá vnitřní tajemství.

Možná jste pracovali na tom, že vám někdy, někdo, někde dělal nějaké „odbloky“.

Jenže dokud nepochopíte své vnitřní programy, pomůžete si jen na krátký čas, protože situace se vrátí. Vrací se nám vše nezpracované jako bumerang.

Program SEBEKOUČINK slouží k tomu, aby se tak nedělo. Aby se nám nevracela stará témata, která často vůbec nesouvisí jen s naším životem, ale souvisí s životem našich předků, jejíchž dědictví v sobě neseme.

Navíc, když se mnou pracujete, jsme spolu každý den ve spojení.

Každý den dostáváte na své emaily „DENNÍ AFIRMACE“ a informace, jaký druh energií na nás působí. My jsme zahájili téma každodenního uvědomování si sami sebe. Což je nejúčinnější způsob, který vede ke změně.

Můžete chodit na jakékoli poradenství, můžete pracovat s minulými životy, s anděly, s vesmírem, s čímkoli v co věříte, můžete si nechat různě věštit. Ale tajemství toho, aby se věci vyřešily, a aby se odehrávaly v souladu s vašimi plány, je opravdu ve vás a v napojení na vaši rodovou linii.

ÚPLNĚK V RYBÁCH JE STARTOVACÍ A ČISTÍCÍ ÚPLNĚK – podle toho, jak si uklidíte v sobě, podle toho si uděláte dostatek místa na nové situace.

Ty nové situace se budou odehrávat podle toho, jak jste si na úplněk v Rybách v sobě uklidili.

Opět si navíc uděláme ČAKROVÝ RITUÁL a připomeneme si čakrovou meditaci.

Potřebujeme otevřít co nejvíce energetických center. Víte, že když máte jedno energetické centrum otevřeno a další ne, tak vyčerpáváte to otevřené centrum, musí jet za dva, nebo za tři. Je to jako u lidí. Když musíte v životě napravovat něco za druhé, nebo řešit něco za druhé, hodně vás to vyčerpává ve vašem životě. Bere vám to sílu, soustředit se na sebe a na oblast, kterou chcete a kterou právě v daném životním období máte na starosti.

ÚPLNĚK V Rybách a jeho energie na nás začínají působit přibližně od 17. 8. 2018, tam postupně budeme začínat s tímto tématem.

V rámci tohoto úplňku dostanete

 1. Video, co se děje na astrologickém nebi a proč
 2. Téma Černá luna a jak s ní pracovat dále…
 3. Téma Saturn a jak s ním pracovat
 4. Tvorba osudové linie štěstí – vaše osudová čára štěstí.
 5. Meditaci LÁSKA A JÁ
 6. Meditaci – ČAKROVÁ MEDITACE, pročištění sebe sama
 7. MAGICKÝ RITUÁL, ke kterému si zpracujete svá vlastní témata
 8. Osobní výklad karet, který bude platit do příštího úplňku a ten bude v Beranu

Další informace doplním postupně. Když totiž pracuji, dostávám nové nápady.

TENTO ÚPLNĚK JE INTUITIVNÍ, ZÁSADNÍ, OČIŠTUJÍCÍ, ODSTAŇUJE BLOKY, STRACHY, NEZDARY, UKLIDÍTE SI V SOBĚ, UZAVŘETE MINULÉ OBDOBÍ A TO PROTO, ABYSTE MOHLI ZAČÍT PRACOVAT NA TOM, CO SI CHCETE V ŽIVOTĚ UCHOVAT.

Nezapomeňte se včas přihlásit na úplněk v Rybách, aby vám hned od 18.8.2018 začaly chodit materiály. A denní afirmace, když to nestihnete, pošlu vám vše zpětně.