Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 24.10.2018 V BÝKU


        

ÚPLNĚK 24.10.2018 V BÝKU

 

Číslo produktu: 30
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Úplněk v Býku – Novoluní ve Štíru.

Úplněk v Býku 24.10.2018 – je potřeba začít pracovat s těmito energiemi co nejdříve

Novoluní ve Štíru – 7.11.2018  

Veškeré myšlenky, cvičení a také denní afirmace budeme věnovat hmotě. Vlastnictví, financím, náš vztah k bankám, k energii peněz, náš vztah k půjčkám, k hypotékám. Naše stabilní postavení ve všech oblastech života. Budeme se slaďovat s energiemi, kdy někdo něco někomu dluží, anebo někdo dluží vám, nebo dlužíte vy, s tím vším budeme pracovat. Protože je důležité naběhnout do souladu s energiemi hmoty a stability. Je to jakoby, jste komunikovali s tím, co nemáte splaceno. Nebo s penězi, které potřebujete k tomu, abyste si něco pořídili. Víte, že je potřeba dát energie do souladu a potom se vám bude dařit splácet cokoli, vyřešit penízky, vyřešit nedostatek a posílit dostatek.

 

Stabilita, vlastnění.

Je potřeba si uvědomit, že lépe se žije a dýchá, když má člověk svou vlastní střechu nad hlavou. Svou půdu. Místo, kde může zapustit kořeny. Když má pravidelný příjem, anebo když má zajištěný přísun financí.

Rozhodně je ale důležité, být si jist sám sebou a svými schopnostmi.

Budeme pracovat s tím, že máme střechu nad hlavou, že máme stabilitu, která se týká místa, ve kterém žijeme. Kde pracujeme. Kdo je spokojen se svou stabilitou s místem, kde žije, ten bude energie posilovat a budeme na to, dělat cvičení.

Kdo není spokojen se svým bydlením, s tím, kde žije a jak žije, nebo kdo vlastní něco s někým a má s tím problémy, také na tom budeme pracovat.

Dobré majetkové poměry Důležité je žít ve stabilizovaném prostředí a v dobrých majetkových poměrech. Když je úplněk, ve znamení Býka, člověk si musí uvědomit, co jsou to pravé hodnoty. Všechno se ale na majetek přepočítávat nedá. A co je to vlastně bohatství? Co to jsou ty pravé životní hodnoty?

Vztah k přírodním prvkům. Příroda nás obklopuje během celého života. Právě příroda nám ukazuje, co to je bohatství a jak člověk má hospodařit se vším, co má k dispozici. Příroda nám ukazuje, že nejdříve je nutno obdělat půdu a připravit ji. Potom zasadit semínko. Starat se o něj. Až vyroste rostlinka, a promění se v plod, je potřeba jej využít a zpracovat.

Zdraví pod vlivem energií Býka Už jsme si říkali, že každý člověk musí mít zpracovány všechny energie, energie všech znamení. Ten, komu se to podaří, prožije spokojený život. Ten, kdo nemá zpracovány energie Býka, pozná to určitě na svém zdraví. A co si musíme pohlídat v měsíci, kdy proběhne úplněk, nebo novoluní ve znamení Býka? V životě, ve vztazích, ale také v domácnosti můžete pocítit potřebu zlikvidovat věci, které nejsou praktické. V měsíci, ve kterém proběhne úplněk ve znamení Býka, bychom se měli soustředit na tyto oblasti. Čelist, krk. Chrup, uši, hrtan, mluvidla, šíje, štítná žláza. Je potřeba se vyhýbat průvanu a chladu. Nenamáhat hlasivky a něco pro ně udělat. V těchto dnech je ve vzduchu také přemýšlení o svých jistotách, vytvoření pevné materiální základny. Myšlenky jsou většinou uvážlivější a mohly by se věnovat hmotným potřebám.

Celá naše práce a také výsledný rituál, který si před novoluním v Býku uděláte, povede k práci s těmito tématy. Součástí je také práce s novoluním ve Štíru.

Počítejte s tím, že se celý měsíc říjen a listopad budou vytahovat věci, které se týkají majetku, splátek, různých dluhů, vlastnění a úřadů. My budeme ve výhodě, protože začínám pracovat s tímto tématem. Každý den vám budou chodit afirmace, kde budeme posilovat svou hmotu, svou podstatu. A víte, co je zajímavé? Že nejsou spokojeni ani lidé, kteří něco vlastní a ani lidé, kteří nic nevlastní. Je velká spousta lidí, kteří díky tomu, že něco vlastní například s někým si nemohou žít svůj život. Nebo vlastní někde jinde, než by chtěli a také si nemohou žít svůj život. Je ale také velká spousta lidí, kteří díky tomu, že nic nevlastní si nemohou žít svůj život a na to vše se zaměříme.