Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 23.11.2018 V BLÍŽENCÍCH


        

ÚPLNĚK 23.11.2018 V BLÍŽENCÍCH

 

Číslo produktu: 27
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH 23.11.2018 – NOVOLUNÍ STŘELEC 7.12.2018, chystáme se na velký lednový rituál na OSTROVĚ GRAN CANARIA

Narodili jste se v nějakém znamení, a postavení Slunce vás hodně charakterizuje. Ale je to trochu jinak. Vaše Slunce projde během jednoho roku celý astrologický zvěrokruh a vystřídá všechna znamení. A nejen Slunce, ale také ostatní planety, body a astrologické jevy přinášejí do vašich životů témata, která máte zvládnout. Důležitými jevy, které na vás působí jsou úplňky a novoluní. A ty se během roku vystřídají ve všech znameních. Vašim úkolem je v každé části roku pracovat na tom, jaké energie právě nyní na vás působí. Každý z nás řeší neustále nějaké životní téma. Zajímavé na tom ale je, že to naše nevyřešené téma souvisí úplně s něčím jiným, s něčím, co v sobě nemáme zpracováno. A tak je důležité zpracovávat všechny energie, které jsou kolem nás.

Je perfektní, že si to uvědomujete a že jste se rozhodli být součástí programu SEBEKOUČINK.

Každý měsíc mám pro vás nachystáno mnoho zajímavostí, na kterých pracujete, a poznáváte sami sebe. Pravidelně pracujete nejen na svých snech, ale tvoříte si také vize. Používáte emoce a jste připraveni přijmout to, co vám vesmír nabídne.

Víte co je zajímavé? Vaše vize a vaše sny se splní sice jinak, než si představujete, ale vše, na čem pracujeme bude v souladu s tím, jaké emoci při své práci cítíte. Vaše emoce budou naplněny a vy budete žasnout, jak vše perfektně funguje.

Navíc tím, že si vše píšeme, můžeme si kontrolovat, jak postupujeme, jak se mění naše myšlení, jak tvoříme své myšlení, jak tvoříme svou fyzickou realitu.

Pod svým kódem najdete zajímavé materiály, meditace, afirmace.

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH – na čem budeme pracovat

 

Komunikace a předávání informací.

O tom, že správně vedená komunikace je základem všech mezilidských vztahů, o tom už dneska nikdo nepochybuje. O tom, že když člověk chce dosáhnout na cokoli ve svém životě, musí o tom mluvit. Mluvit, myslet na to a psát o tom. Naučit se komunikovat a říkat světu o sobě. Nestydět se nebát se. Naučit se komunikovat s lidmi kolem sebe. Když se lidé dokáží domluvit, tak vždy najdou nějaký kompromis. Když se nedokáží domluvit, vede to k problémům.

 Soustředění se na důležité oblasti.

             Schválně se zamyslete nad tím, co často kolem sebe slýcháte. „Umím poradit všem ostatním, ale sám sobě ne.“ Co si o tom myslíte? Je to správně nebo ne? Samozřejmě, že ne. Pokud umíte ostatním poradit a sám sobě ne, je to o tom, že tuto situaci nemáte zvládnutou. Máte ji načtenou, na poslouchanou, ale to je všechno. To, o čem hovoříte, to musíte žít. Jinak to nejde. Jinak můžete vykládat, co chcete, ale stále budete mít problém, na to dosáhnout.

 

Budování pevných vztahů.

Každý člověk je formován podle toho, kde žije, s kým se stýká a do jaké rodiny se narodil. A také v jakém žije státě. Těmito faktory je potlačována svoboda. Proto se člověk často vzdálí od svého životního plánu. Dokud jsme děti, nic nevyřešíme, ale v momentě, kdy dospějeme, můžeme pracovat na změně. Čím dříve se člověk seznámí s tím, kdo je, jaký tady má úkol, jaká je jeho cesta, tím dříve se v životě prosadí. Tím dříve začne žít život podle svých představ. A tak je potřeba si uvědomit, že platí tato věta. „Člověk je tím, čím si myslí, že je.“ No a kým je, se pozná podle toho, jací lidé ho obklopují. Jestliže se pohybujete ve vztazích, které vám nevyhovují, musíte se zeptat sami sebe, proč tomu tak je? 

 

Vzdělávání.

Velice se mi líbí poznatek, že věci se používáním opotřebovávají, kdežto u ducha je to opačně, čím více ho používáme, tím více roste a získává na kvalitě. Jak to máte vy se svým duchem? Dopřáváte si neustále novou a kvalitní potravu duše? Nejde o to, abyste všichni měli vysokou školu. Ale samozřejmě, když ji máte, je to bezvadné. Jde o to, abyste se v životě neustále vzdělávali a neustále rostli.

 

Materiály, které najdete pod svým kódem, budu neustále doplňovat.