Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 21.3.2019 VÁHY


        

ÚPLNĚK 21.3.2019 VÁHY

 

Číslo produktu: 19
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ČEKÁ NÁS VELMI ZAJÍMAVÉ OBDOBÍ, KTERÉ ZMĚNÍ ŽIVOT NEJEDNOHO Z NÁS

Prožijeme za sebou dva úplňky ve znamení Vah, které nám přinesou silné zážitky v oblasti vztahů osobních a také pracovních, a zažijeme situace, ve kterých k nám budou proudit noví lidé a budou se řešit vztahy. Jak pracovní, tak osobní.  Nová forma spolupráce. Ujasňování si, co člověk chce a kam jde. S kým se chce stýkat a s kým ne. Bude tlak na dořešení smluv a dohod z minulosti a začnou se objevovat situace nových podpisů, nových smluv a nových dohod. Na tyto úplňky navazuje novoluní v Beranu a Býku a tato novoluní změní směr naší cesty, přinese nové možnosti a začátky, a také hodně ovlivníme situaci, kolik budeme v budoucnu vydělávat, a jak se nám bude dařit finančně. Toto téma podle toho, jak je zpracujeme změní naše životy a ovlivní, jak se nám bude dařit po celý rok.

My zpracujeme všechna témata tak, aby pro nás vše proběhlo co nejlépe a všechny materiály budete zpracovávat tak, abyste je měli k dispozici dne 3.6.2019 na Novoluní v Blížencích, kdy uděláme opět velký hromadný a silný rituál na ostrově Gran Canaria a vaše přání opět dáme přečíst Atlantickému oceánu. Sílu tohoto velkého rituálu poznáte. Uvidíte.

A nyní k tomu, na čem pracujeme nyní.

Astrologická linie úplněk Váhy dne 21.3.2019 – novoluní Beran 5.4.2019.

Pojďte se mnou pracovat a nezapomeňte se včas nahlásit.

Pod svým kódem najdete mnoho materiálů. Meditací, videa a magický rituál, který vám pomůže nastartovat vaše energie. Každý den vám na vaše emaily chodí motivační afirmace, které tvořím podle postavení planet a podle energií, která na vás působí, díky konstelacím.