Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 2.3.2018 V PANNĚ


        

ÚPLNĚK 2.3.2018 V PANNĚ

 

Číslo produktu: 46
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ÚPLNĚK V PANNĚ A NOVOLUNÍ V RYBÁCH

úplňky a novoluní vždy na sebe navazují. Každý rok prožíváme úplněk v Panně a každý rok prožíváme novoluní v Rybách. Rozvoj v tomto období je o tématech, které se spouští jednotlivými událostmi.

V době úplňku se v nás nějaké téma ukončuje. A to u každého z nás.  Kdo se nepozoruje, může mít pocit, že se nic neděje. Situace se nemusí ukončit fyzicky, ale rozhodně v nás nastává myšlenkový zlom, který v budoucnu spustí nějakou proměnu. Někteří lidé si daného myšlenkového zlomu vůbec nemusí, všimnou, ale lidé, kteří na sobě pracují a kteří jsou upozorněni na možná témata, jsou připraveni vnímat energie, které k nim proudí.

A důležité je, že vnímají své vlastní energie a své vlastní situace a ne situace, které jim někdo naznačil.

NIKDO VÁM NENÍ SCHOPEN ŘÍCI, PŘESNĚ JAKÉ VIBRACE KOLEM VÁS PROUDÍ, PROTOŽE NIKDO NECÍTÍ TO, CO CÍTÍTE VY.

ÚPLNĚK V PANNĚ proběhne dne 2. 3. 2018.

a protože mají tyto energie na starosti hlavně zdraví, naše sebehodnocení, to jak si věříme a také to jak se k nám chovají lidé, kteří s námi spolupracují, budeme pracovat na těchto tématech.

KAŽDÝ MĚSÍC PRACUJEME V DOBĚ ÚPLNKU NA VZTAZÍCH.

Každý úplněk má jiné energie. A podle toho pracujeme na svých vztazích. Také vztahy mají různé polohy a různé energie. Na každé životní oblasti, na kterou se soustředíte, byste měli zpracovat všechny její polohy a její vibrace.

Co to znamená? Nyní se bavíme o vztazích. Zní to jako, že se jedná o jedno téma. Ano jedná se O JEDNO HLAVNÍ téma, které je potřeba zpracovat z dvanácti úhlů pohledu.

Každý máme jinou pozici ve vztahu

-          Někdo je spokojen a má partnera, je šťastný.  Tento stav je potřeba posílit, aby vydržel.

-          Někdo je ve vztahu, ve kterém není, spokojen.  Tento stav je potřeba přepsat a dát do polohy, do které patří

-          Někdo partnera nemá a hledá ho.  V tom případě je nutno se zaměřit na pořádek v sobě a opravit více oblastí, které mohou partnerskému vztahu bránit.

-          Někdo partnera nechce, tvrdí, že ho nechce.  V tom případě je potřeba ozdravit procesy v sobě, aby štěstí nebylo hrané.

-          Někdo touží po duchovním partnerovi. Potkat ve druhé části života partnera duše, se kterým člověk může prožívat a tvořit je obrovské štěstí a obrovský přínos pro každého člověka. Pro každého člověka takový partner existuje.  Ti, co mají největší štěstí a jsou otevřeni, mohou zažít stav, kdy z osudového partnera po letech vznikne duchovní partner.

Na úplněk v Panně budeme pracovat s ozdravováním vztahů.  

Zdraví je nejdůležitější součást našeho života. Všichni toužíme být zdraví. Budeme pracovat na tom, co udělat pro své zdraví. Zamyslíme se nad tímto tématem a uděláme si cvičení a mentální mapu, jak pracovat ještě více na svém zdraví.

Na úplněk v Panně budeme pracovat se zlepšením svého zdravotního stavu. Budeme hovořit se svým zdravím.

AFIRMAČNÍ MEDITACE

Existujeme několikrát. A stále můžeme na sobě něco zlepšovat. Tento měsíc dostanete meditaci, jak se napojit na své zdravé a energeticky nabité JÁ. Už máte meditaci „Rozhovor se svou duší.“ Už máte meditaci „Rozhovor se svým krásnějším a dokonalejším já.“ kdy jsme pracovali na svém sebevědomí a nyní dostanete meditaci „ Rozhovor se svým zdravým, energetickým JÁ.“

REKAPITULACE:

Na úplněk v Panně dostanete:

1. Výklad karet, na čem máte pracovat a co se kolem vás bude dít v měsíci březnu.

2. Práci jak pracovat na zdraví a energiích svých vztahů.

3. Mentální mapu na zlepšení svého zdraví a cvičení, jak zlepšit své zdraví.

4.   Video, co se děje na astrologickém nebi a proč prožíváte, situace, které prožíváte. Tím se učíte pomalu a přehledně astrologii.

Tyto materiály si založte, budeme s nimi pokračovat v práci v měsíci září, kdy proběhne novoluní ve znamení Panny a my se posuneme v těchto tématech dál.

 

Jakmile jste se nahlásili na úplněk v Panně, automaticky jste zapsáni a dostanete materiály na novoluní v Rybách.

 

Novoluní v Rybách proběhne dne 17.3.2018

BUDE TO VELMI INTUITIVNÍ NOVOLUNÍ. DOZVÍTE SE NĚJAKÉ TAJEMSTVÍ. A SAMOZŘEJMĚ JAKO KAŽDÉ NOVOLUNÍ BUDEME PRACOVAT S ENERGIEMI FINANCÍ. V KOZOROHU JSME PRACOVALI S PNĚZI JAKO S ENERGIÍ, PRA´CE, ÚSPĚCHU, PODNIKÁNÍ. VE VODNÁŘI JSME PRACOVALI S PĚNĚZI JAKO S ENERGII, KTERÁ PŘICHÁZÍ, ZŮSTÁVÁ A ROZMNOŽUJE SE. PRACOVALI JSME NA TOM, ABY NAŠE PŘÍJMY BYLY VĚTŠÍ, NEŽ NAŠE VÝDAJE. A NYNÍ NA NOVOLUNÍ V RYBÁCH, BUDEME HOVOŘIT S TOUTO ENERGIÍ, DUCHOVNĚ.

Víte, že penízky mají také svou duši? Že když se k nim naučíme přistupovat s pokorou a vneseme do nich duchovní pohled, že si s těmito energiemi začneme ještě více rozumět? Také penízky a jejich energie mají více dimenzí. Více energetických poloh a my každé novoluní pracujeme s jednou polohou.

Na Novoluní v Rybách budeme také pracovat a uděláme si rituál na rozvoj svých duchovních schopností. Otevření intuice a zopakujeme si práci s čakrami.

Na tento rituál si připravte bílé nebo modré, nebo fialové svíce. Počet nechám na vás.

 

Nezapomeňte se včas přihlásit. Nečekejte na poslední chvíli. Přijde vám ještě jeden email, ten bude zvlášť a v něm vám napíšu, jak můžete získat v programu SEBEKOUČINK po určité době CERTIFIKÁT.

SEBEKOUČINK=SEBEŘÍZENÍ=CESTA K VĚTŠÍ SVOBODĚ.

 

VELICE DŮLEŽITÁ INFORMACE

HLASTE SE ZÁSADNĚ přes www.astrobohacova.cz, přes e-shop. Plaťte zásadně na účet, který je tam uveden. Jiný účet již nemám. Práce na měsíc stojí 380,.Kč.  Jakmile se přihlásíte a zaplatíte, dostanete informaci o platbě včetně daňového dokladu, který si můžete dát do odpisu.

Na www.astrobohacova.cz máte video, které vás přesně navede, jak postupovat.

Když si s něčím nebudete vědět rady, zavolejte. Ve večerních hodinách mezi 19-20 hodinou mě vždy stihnete. Ve všední dny.

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI

MARTINA BLAŽENA BOHÁČOVÁ, Kouč osobního rozvoje, astrolog, spisovatelka