Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 19.4.2019 VÁHY


        

ÚPLNĚK 19.4.2019 VÁHY

 

Číslo produktu: 17
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ VAH 19.4.2019, který navazuje na NOVOLUNÍ V BÝKU 5.5.2019.


A JE TO TADY – NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ÚPLNĚK, který ovlivní naše vztahy v budoucnosti. Druhý úplněk ve znamení Vah, již ten první vám něco napověděl, ale tehdy jsme spíše přivolávali lidi, které potřebujeme v roce 2019 potkat, abychom díky nim a prožitkům s nimi získali nové příležitosti.
Tento měsíc budeme pracovat na vztazích, na lásce, Na tom, aby náš život byl bohatý na ten cit, kterým je láska. Opřeme do naší práce veškeré své energie. Rozvibrujeme ty správné vibrace. Ten, kdo vztah má, tak ho bude posilovat a ten kdo vztah nemá, bude posilovat energii změny. Hojnost lásky je to, co potřebuje každý z nás a my se tento měsíc naplno zaměříme na toto téma. Každý bude pracovat se svou fyzickou realitou a každý kdo práci vezme vážně, rozjede nějaké zajímavé téma kolem svých vztahů.
Ve druhé polovině měsíce se zaměříme na přivolání hojnosti, zvýšení příjmů a upevnění stability.

V době tohoto úplňku bude váš Karmický uzel v konjunkci se Saturnem a Plutem, můžete řešit téma, kolem partnera duše. Budete komunikovat se svou duší / navedu vás/ a pošlete ji do vesmírného labyrintu, ať najde místo, kde na vás čeká láska, anebo kde existuje situace upravení, zkvalitnění, nebo zpevnění vašeho vztahu. Síla Venuše se projeví naplno, protože se bude ze znamení Ryb chystat do Berana a udělá konjunkci s Merkurem.
Podívejte se na video, které najdete pod svým kódem. Na tento úplněk se připravujte, energie začínají působit již nyní. A nezapomeňte, že v květnu 2019 posvětíme všechna vaše přání na Ostrově Gran Canaria – vaše přání si přečte úžasný a mocný ATLANTICKÝ OCEÁN.

Nezapomeňte se včas přihlásit, dostanete svůj kód A ZAČNĚTE PRACOVAT IHNED