Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 18.05.2019 ŠTÍR


        

ÚPLNĚK 18.05.2019 ŠTÍR

 

Číslo produktu: 15
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Dne 18. 5. 2019 proběhne ÚPLNĚK VE ZNAMENÍ ŠTÍRA a ten bude navazovat na novoluní ve znamení Blíženců.

Tento úplněk výrazně ovlivní celou naší finanční a majetkovou situaci v příštích měsících. Pod vlivem tohoto úplňku budeme pracovat na energii vlastnění a financí. Úplněk je vlastně opozice Slunce a Luny. V době úplňku bude Slunce stát ve znamení Býka a Luna ve znamení Štíra.

Naše rozumová a naše emoční složka budou v rozporu a poselství mužské rodové linie a ženské rodové linie nebude v souladu. /finance, majetek, banky, hypotéky, splátky/ A co s tím? Je potřeba zharmonizovat energie, které tvoří napěťový aspekt. Pod svým kódem najdete, jak na to. Během tohoto období se mohou otevřít programy jak vašich úspěšných předků, tak také předků, kteří finančně úspěšní nebyli. Proto veškerá cvičení a meditace, které budeme vytvářet, nasměrujeme k tomu, aby se otevřely ty správné programy.

Navíc v tomto se každý z vás stane součástí VELKÉHO RITUÁLU NA OSTROVĚ GRAN CANARIA. Pod svým kódem najdete velmi silnou meditaci, která je celá věnována tomu, aby se navýšily energie přijímání financí. Tuto meditaci je potřeba poslouchat každý den alespoň 21 dní. Je to afirmační meditace u které nemusíte ležet, můžete si ji poslouchat na procházce, doma, když uklízíte, vaříte. Nejideálnější ale je poslouchat ji před spaním. Alespoň těch 21 dní.

Více najdete pod svým kódem. Úplněk ve Štíru je velmi silný a velmi magický. O té síle již věděli i naši předkové. Babky kořenářky chodily za úplňku ve Štíru sbírat bylinky, protože věřily, a věděly, že v tomto období mají bylinky čarovnou moc. Sílu tohoto úplňku je potřeba umět využít a my to uděláme. Takže začněte. Vložte svůj kód a můžete pracovat.