Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » ÚPLNĚK 16.7.2019 V KOZOROHU


        

ÚPLNĚK 16.7.2019 V KOZOROHU

 

Číslo produktu: 11
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

ÚPLNĚK 16.7.2019 V KOZOROHU
 
Tento úplněk bude karmický, protože ve hře bude Jižní karmický uzel. Jižní karmický uzel je informace o tom, s jakou pamětí se duše vtělila do vašeho těla. Duše /tedy energie, které ji zastupují/ čekají na vhodnou příležitost, na vhodné fyzické tělo a na vhodnou rodovou linii. Duše /energie/, ze kterých se duše skládá, jsou zaměřeny na určité úkoly a aby je mohla duše začít plnit, potřebuje fyzické tělo a také rodovou linii, která umožní pokračovat v úkolech duše.  Duše, jak jsme si zvykli ji nazývat, má „paměť“ a má v sobě informace o našich úspěších a také neúspěších. Navíc si v sobě každý z nás nese příběhy svých předků a to všech. Jak těch úspěšných, tak těch neúspěšných. Našim úkolem je, snažit se ze sebe vydolovat to, co je v nás a co sebou nese informace úspěchu.
 
A přesně na tom budeme pracovat.
V den úplňku se vytvoří velká konjunkce, jež přinese události, které budou mít vliv na naši karieru, pracovní úspěchy, na rozvoj naší osobnosti a to celé se promítne na naší finanční situaci.
Ta velká konjunkce se bude skládat z Luny, Pluta, Saturna a Jižního karmického uzlu a udělá opozici na Venuši, Slunce a Severní karmický uzel v Raku.
Jak naplnit svou prázdnou pokladnu? Jak najít svou práci snů? Jak zvednout svůj příjem? Jak se stát uznávanou a obdivovanou osobností v práci? V rodině? Mezi přáteli?
Jak vytvořit energie, které ze mě udělají člověka, jež vyzařuje stabilitu? Klid? Harmonii?
Tohle je práce a ta práce na těchto energiích začíná již nyní.
Přihlaste se na tuto práci a zkuste si navýšit veškeré tyto energie.
 
Pod svým kódem najdete jak na to. Najdete tam, na čem byste měli mentálně pracovat v těchto dnech. Na tento úplněk bude potom navazovat novoluní ve Lvu a to velmi výrazně ovlivní vaše vztahy, lásku, kreativitu, vztah k dětem. Abyste v těchto oblastech přivolávali situace, které jsou totožné se sílou vaší osobnosti, je potřeba se nyní zaměřit na to, abyste tuto sílu ze sebe začali vyzařovat a tak pojďte se mnou pracovat na energiích ÚPLŇKU V KOZOROHU, navýšíme svou sílu, prestiž, finanční stabilitu a energie úspěchu.