Kategorie

Podporuje mojeID

PROGRAM 2019
PROGRAM NA ROK 2019

 

ORGANIZUJETE PŘEDNÁŠKY A SEMINÁŘE pro VEŘEJNOST? 

MÁTE ZÁJEM O MOU PŘEDNÁŠKU NEBO O SEMINÁŘ?

 

Ráda přijedu. Napište na 603 37 56 26. ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA

a tady je můj program na rok 2019. 

 

BŘEZEN 2019

 

30.3.2019 - PRAHA - SEMINÁŘ NUMEROLOGIE /Horoměřice 10 minut od zastávky metra Bořislavka/

Začátek semináře v 9 hodin konec v 17 hodin, když protáhneme, nic se neděje. Cena 1700,-Kč. V ceně je jídlo a pití na celý den. A navíc dostanete zdarma přístupový kód ke k VIDEO KURZU NUMEROLOGIE.

ODKAZ JE ZDE:

https://www.astrobohacova.cz/KURZ-NUMEROLOGIE-a88_0.htm 

CHCETE POUŽÍVAT NUMEROLOGII PRO SEBE? Anebo pro své klienty?

V TOMTO KURZU se naučíte:

 1. Jak se vypočítá vesmírný rok a co nám přinese
 2. Jak se vypočítá osobní den a osobní měsíc.
 3. Jak se můžete používat energii barev ve spojení s čísly.
 4. Jak si vytvoříte numerologický měsíční, barevný kalendář, kde si zakreslíte energie.
 5. Jak si vypočítáte životní číslo
 6. Jak si vypočítáte osobní rok
 7. Jak si vypočítáte devítileté cykly
 8. Jak si vytvoříte numerologické mřížky
 9. Jak si doplníte každého člověka, nebo situaci, která přijde do vašeho života, abyste pochopili, proč se vám dějí věci, které se vám dějí.
 10. Jak si vypočítáte Numerologii jména
 11. Jak vytvořit NUMEROSKOP pro sebe, nebo pro klienta
 12. Jak si vypočítat NÁVRAT Černé Luny a proč s tím souvisí numerologie

 

DUBEN 2019

5.4.2019 - novoluní v Beranu  www.astrobohacova.cz

19.4.2019 - úplněk ve Vahách  www.astrobohacova.cz

 

LITOMYŠL ASTROVÍKEND

13.4.2019  Přednáška od 11.30 - 12.30

Venuše a láska v našem horoskopu. Podle čeho si hledáme partnery.

 

BRNO

27.4.2019 - BRNO - ASTROVÍKEND Lužánky, Lidická 50

přednáška 13.45 - 15.00 hod

Název přednášky: VENUŠE A LÁSKA V NAŠEM HOROSKOPU

Láska je téma, které řeší každý z nás. Venuše je planeta lásky a je vhodné, abychom poznali její vliv na naše životy. Řekneme si také jak se k sobě hodí partneři podle jednotlivých znamení.

Na čem máme pracovat, abychom byli obklopeni lásku a abychom v lásce žili.

Po přednášce lze zakoupit knihu, která má stejný název

„VENUŠE A LÁSKA V NAŠEM HOROSKOPU.“

  

KVĚTEN 2019

4.5.2019 - novoluní v Býku 2019 sebekoučink www.astrobohacova.cz

18.5.2019 - úplněk ve Štíru 2019 sebekoučink  www.astrobohacova.cz

 

PRAHA SEMINÁŘ ASTROLOGIE 4.5.2019

KURZ ASTROLOGIE PRAHA 4.5.2019 PRAHA

 

Venuše v našem horoskopu.

Jak si vypočítat osudové události ve kterých můžeme využít Venuši

Pluto a Venuše

Jupiter a Venuše

Uran a Venuše

Neptun a Venuše

Když se najdou v horoskopu ty správné aspekty, člověk může získat velkou spoustu informací na jaké období si načasovat osudové věci, které se týkají lásky, vztahů, ale také toho, co se vám líbí.

 

Cena Semináře 1790 kč, v ceně jídlo na celý den a kódy k astrologickému programu. Materiály budou nahrány, jako zvuk a také videa. Dostanete veškeré výklady zpracovány. Zahrnuty mé zkušenosti za dobu, kdy pracují s astrologií. Přihlášky přes 603 37 56 26. Pošlete SMS  a já vás budu kontaktovat

 

 

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA cestovní a vzdělávací agentura MaVi, s.r.o /Martina Blažena Boháčova/ pořádá 4. ročník SEMINÁŘ NA OSTROVĚ GRAN CANARIA

TERMÍN 18.5.-25.5.2019 obsazeno

TERMÍN 25.5.-01.6.2019

 

SOBOTA 18.5.2019

 1. DEN – přílet na místo kolem 17 hodiny. Přistání v Las Palmas. Po vyzvednutí kufru, přímo u východu vás bude čekat řidič, který vás doveze přímo na místo určení. Budeme ve spojení, já budu stále na telefonu. 1. turnus letí se mnou.

 

Jakmile se vybalíte a ubytujete, čeká vás uvítací večeře. A přípitek, kterým si připijeme na zdárný průběh semináře.

Probereme si celý program a pohovoříme si o tom, jak byste si to představovali. Já mám program vyřešený,

ale aktivně ho přizpůsobím vám. Budeme se samozřejmě řídit také počasím. To znamená v době, kdy bude nejvíce pálit Slunce vám nechám prostor na koupání a slunění. Ráda vás provedu po různých místech a navštívíme spolu různé pláže.

 

Seminář bude probíhat dopoledne a odpoledne vám vždy navrhnu nějaké místo, na které byste se mohly podívat.

Na vás bude, co si vyberete a kdy, ale já vytvořím program a myslím, že s ním budete souhlasit.

VŠE PROBĚHNE V POHODĚ, NÁDHERNĚ, STEJNĚ JAKO KAŽDÝ ROK A BUDETE ODLÉTAT NADŠENI, PLNO ZÁŽITKŮ A OTEVŘOU SE VÁM ÚŽASNÉ OBZORY VAŠEHO ŽIVOTA.  PROTOŽE NA TOM BUDEME PRACOVAT.

 

NEDĚLE 19.5.2019

 1. DEN KRÁSNÝ DEN – Ráno vstaneme, podle toho, jak se nám bude chtít. Nasnídáme se. Po snídani, nebo před snídani, podle toho, jak se dohodneme si uděláme meditaci. Každý den bude jiná. 1. den to bude meditace NAPOJENÍ NA SVÉHO OSOBNÍHO ANDĚLA – MODLITBA K OSOBNÍMU ANDĚLÍČKOVI, rozhovor s andělskou energií, která nás ochraňuje. Tuto meditaci si pro vás připravím a budeme pracovat s krásnou hudbou. Každý z vás se spojí s energiemi svého osobního anděla, bude s vámi totiž pracovat na navyšování energií, štěstí, hojnosti a úžasného bytí.

Po osobní meditaci začneme psát DENÍK ŠTĚSTÍ, měli byste si ho vést i po svém příletu. Vezměte si nějaký pěkný sešit a barevné fixy, pastelky. Ukážu vám, jak se dělá mentální mapa štěstí a vy si ji vytvoříte a odvezete sebou. Vezměte si sebou bílé papíry, třeba výkresy, nebo takové na které se tiskne.

Každý z vás bude mít svou astrologickou mandalu. A začneme pracovat s Karmickými uzly. Jižní karmický uzel je informace, s jakou pamětí se duše vtělila do vašeho těla. Co prožila za situace. Co máte zpracovat, abyste se dostali během svého života k Severnímu karmickému uzlu. Severní karmický uzel je stav, kterého máte dosáhnout v závěru svého života, aby vaše bytí naplnilo ten smysl, proč jste přišli na tento svět.

Každý z vás dostane písemně text o svých karmických uzlech, a ještě vám to vysvětlím, přímo na vašem životě.

Odpoledne půjdeme na pláž a budeme se slunit, každý podle toho, jak vydrží. Rozhodnete se, jestli chcete oběd anebo večeři, to se domluvíme na místě, jak to máte s jídlem, abyste neměly hlad.

O jídle a o jiných tématech si ještě předem popovídáte s majiteli CASA TERESA, KTEŘÍ SE S VÁMI SPOJÍ. Dám jim vaše emaily a oni vás osloví a budou s vámi v kontaktu. Samozřejmě já také, kdykoli.

Můj telefon +420 603 375 626, Email bohacovaAmartina@seznam.cz

 

PONDĚLÍ 20.5.2019 

 1. DEN. KRÁSNÝ DEN – Ráno vstaneme a nasnídáme se. Po snídani vyrazíme na písečné duny. Pojedeme hned ráno, protože potom je písek tak horký, že se v něm nedá chodit. Uvnitř písečných dun si uděláme rituál s bubnem. Napište si svá přání a dáte přečíst dunám a oceánu.

Pojedeme autem nebo autobusem, podle toho, jak se dohodneme do Playa del Ingles.

Projdeme se po pláži, je to procházka kolem moře, opálíte se za chůze, půjdeme pomalu po písečné pláži až k FARO – DE – MASPALOMAS, tam si dáme pivko, a zase autem, nebo autobusem pojedeme zpět. Najíme se. A budeme opět pracovat s deníkem štěstí a na mentální mapě štěstí.

Večer si vypočítáme svůj osobní rok, devítiletý vibrační cyklus. Na druhý den s ním budeme pracovat.

 

ÚTERÝ 21.5.2019 

 1. DEN. KRÁSNÝ DEN – Ráno se probudíme, podle toho, jak se nám bude chtít. Nasnídáme se. Po snídani si na terase na lehátkách uděláme čakrovou meditaci. Zaměříme se na všechna energetická centra. Tato meditace bude opět s hudbou. Poté si zpracujeme automatické kresby svých čaker. Vezměte si hlavně fixy v čakrových barvách. Červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá, fialová a hnědá.

Zjistíme, na kterých čakrách máme pracovat. A zaměříme se na finance, na rodinu, na vztahy, na sebelásku, na úspěch. A každý z vás si udělá čakrovou kresbu na téma, které právě nyní ve svém životě řeší.

Opět se vrátím k tomu, že budeme pracovat s deníkem štěstí.

Odpoledne volno. Na pláž. Na Sluníčko.

Večeře a potom pokecáme o všem možném, dotazů budete mít plno a já se vám budu věnovat.

 

STŘEDA 22.5.2019

 1. DEN. KRÁSNÝ DEN – Ráno vstaneme, nasnídáme se. Uděláme si na terase meditaci ATRÁLNÍ CESOVÁNÍ DO NAŠEHO SVĚTA SNŮ A VIZÍ. Na tuto meditaci vás nejdříve připravím, abyste věděli, jak na to. Potom se vrátíme k DENÍKU ŠTĚSTÍ. Potom si probereme váš osobní rok a každý z vás si udělá svůj osobní výklad karet, co vás čeká měsíc, po měsíci. Uděláme si také na toto roční období výklad karet, na čem máte pracovat z hlediska Slunce, Luny, Černé Luny, Saturna. 

Odpoledne pláž, slunce a večeře. Po večeři vám budu opět k dispozici a budeme probírat to, co vás zajímá.

 

ČTVRTEK 23.5.2019 

 1. DEN. KRÁSNÝ DEN – Ráno vstaneme a nasnídáme se. Potom pojedeme na Playa del Cura. Uděláme si meditaci s bubnem a rituál. Vaše přání dáte přečíst Atlantickému oceánu. Potom si uděláme procházku na nádhernou pláž AMADORES, kde se můžeme opalovat a koupat, podle toho, jak vás to bude bavit. A budeme probírat VENUŠI VE VAŠEM HOROSKOPU. Večeře a večer vám budu opět k dispozici.

 

PÁTEK 24.5.2019

 1. DEN. KRÁSNÝ DEN – VOLNÝ DEN. To jsou v Mogánu trhy, můžete se podívat, nakoupit. A odpoledne, jestli budete mít zájem, pojedeme se podívat do přístavu Puerto Rico, anebo si uděláme krásnou procházku podél pobřeží do tohoto přístavu. To se rozhodneme, jak budete chtít. Večer slavnostní večeře a rozloučení, zhodnocení semináře. 

 

SOBOTA 25.5.2019

 1. DEN. KRÁSNÝ DEN – TENTO DEN JE DEN ODLETU. SNIDANĚ, OBĚD, ROZLOUČENÍ S OCEÁNEM. DOPRAVA NA LETIŠTĚ, JE ZAJIŠTĚNÁ A HURÁ DOMŮ. KRÁSNĚ PROŽITÉ OBDOBÍ. ODJEDETE NADŠENÍ.

 

VŠICHNI, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI SEMINÁŘE NA OSTROVĚ, VŽDY ODJÍŽDĚLI NADŠENÍ, PLNÍ DOJMŮ A NASTARTOVALI NOVOU ZAJÍMAVOU ETAPU SVÉHO ŽIVOTA.

ZÁVĚREČNÉ INFORMACE, s letenkou vám pomohu. 

Ubytování bude v apartmánu Casa Tereza v Playa de Mogan.

Po dvou až čtyřech osobách na pokoji. Cena za ubytování na osobu a noc 20 Euro. Platit můžete buď na místě v Eurech anebo převodem v českých korunách. Spát zde budete 7 nocí.

Ručníky si nemusíte sebou brát, ani osušky na pláž. Vše zde budete mít k dispozici. K dispozici jsou fény na vlasy.

 

Stravování.

Stravování je formou polopenze. Kterou doporučuji, využijeme ji všichni. Výborně se tady vaří a pořádně se najíte. Rozhodně to bude výhodnější, než byste si sami pořizovali jídlo. Budeme jíst společně a budeme se domlouvat podle denního programu.

Polopenze zahrnuje snídani, oběd nebo večeři / podle denního programu a podle toho, jak se domluvíme/ Hlavní jídlo se skládá z polévky, nebo předkrmu a druhého jídla. Cena za polopenzi je 15 euro na osobu. 

Cena semináře je 3000,-Kč anebo 120 Euro, platí se na místě.

   

ČERVEN 2019

3.6.2019 - novoluní v Blížencích SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

17.6.2019 - úplněk ve Střelci,  SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

ČERVENEC 2019

2.7.2019 - novoluní v Raku,  SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

16.7.2019 - úplněk v Kozorohu, www.astrobohacova.cz

 

SRPEN 2019

1.8.2019 - novoluní Lev   SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

15.8.2019 - úplněk ve Vodnáři  SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

30.8.2019 - novoluní v Panně  SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

ZÁŘÍ 2019

14.9.2019 - úplněk v Rybách SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

PRAHA

14.9.2019 - PRAHA, EZOTERA, SOBOTA

Přednáška:

 

28.9.2019 - novoluní ve Vahách, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

  

ŘÍJEN 2019

5.10.2019 - PRAHAASTROVÍKEND

Přednáška:

VENUŠE A LÁSKA V NAŠEM HOROSKOPU, LÁSKA V ROCE 2020

Láska je téma, které řeší každý z nás. Venuše je planeta lásky a je vhodné, abychom poznali její vliv na naše životy. Řekneme si také jak se k sobě hodí partneři podle jednotlivých znamení.

Na čem máme pracovat, abychom byli obklopeni lásku a abychom v lásce žili.

Po přednášce lze zakoupit knihu, která má stejný název

„VENUŠE A LÁSKA V NAŠEM HOROSKOPU.“

„horoskopy na rok 2020.“

 

13.10.2019 - úplněk v Beranu, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

BRNO

19.10.2019 - BRNO ASTROVÍKEND

Přednáška CO NÁS ČEKÁ V ROCE 2020

Přednáška v sobotu 19.10.2018 kolem 13 hodiny

Co nás čeká v roce 2020, působení Saturna a Jupitera na naše životy.

V každém roce nás čekají nové úkoly a nové situace. Popovídáme si o tom, jak na nás budou působit jednotlivé planety, jaké plnění úkolů nám přinesou, na co se máme připravit. Připraveným patří svět a kdo je připraven, není překvapen.

 

PRAHA

26.10.2019 - PRAHA MILUJ SVŮJ ŽIVOT

Co čeká jednotlivá znamení v roce 2020, vliv Saturna na naše životy

 

28.10.2019 - novoluní ve Štíru, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

LISTOPAD 2019 

2.11.2019 - LITOMYŠ ASTROVÍKEND

Přednáška: 2.11.2019 sobota

Astro víkend zámek  Litomyšl  sobota 2.listopadu kolem 13 hodiny, ne později, ať nemusím Prahu řídit za tmy………

Název přednášky

VENUŠE A LÁSKA V NAŠEM HOROSKOPU, LÁSKA V ROCE 2020

Láska je téma, které řeší každý z nás. Venuše je planeta lásky a je vhodné, abychom poznali její vliv na naše životy. Řekneme si také jak se k sobě hodí partneři podle jednotlivých znamení.

Na čem máme pracovat, abychom byli obklopeni lásku a abychom v lásce žili.

Po přednášce lze zakoupit knihu, která má stejný název

„VENUŠE A LÁSKA V NAŠEM HOROSKOPU.“

„horoskopy na rok 2020.“

 

12.11.2019 - úplněk v Býku, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

PRAHA

23.11.2019 - PRAHA EZOTERA

Přednáška: CO NÁM PŘINESE JUPITER V ROCE 2020

 

26.11.2019 - novoluní Střelec, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

 

PROSINEC 2019

12.12.2019 - úplněk v Blížencích, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz

26.12.2019 - novoluní v Kozorohu, SEBEKOUČINK,  www.astrobohacova.cz