Kategorie

Podporuje mojeID

PÁTÝ ROČNÍK 2020

SEMINÁŘ NA OSTROVĚ GRAN CANARIA

GRAN CANARIA – 5. ROČNÍK SEMINÁŘ NA OSTROVĚ GRAN CANARIA

  1. PÁTÝ ročník MAGICKÝ TÝDEN NA OSTROVĚ GRAN CANARIA - SEMINÁŘ
  2. NA ŠESTÝ ROČNÍK v roce 2021 se můžete začít hlásit od září 2020

 

TERMÍN   OD 13.6.2020 DO 20.6.2020 OBSAZENO

TERMÍN    od 20.6. 2020 do 27. 6. 2020

OBSAZENO

VOLEJTE NA + 420 603 37 56 26

UBYTOVÁNÍ NA OSOBU a noc 20 EURO.

To znamená 7*20= 140 euro na osobu /3568 kč/. Platí se dopředu.

STRAVA NA OSOBU NA DEN 15 EURO / platí se na místě/ . Mám velmi dobré zkušenosti. Všem vždy chutnalo. Stravu domluvíme na místě a bude se řešit podle programu, který budeme mít.

Odvoz z letiště a také na letiště je zorganizován. Přijede pro nás auto a cena je na osobu 15 euro tam i zpět. Pojedeme společně. 

 

Letenky budeme kupovat na konci ledna a já vám s nimi pomohu. Protože potřebuji mít přehled, že máte vše v pořádku.

 

 

 

Program semináře

 

první den Sobota  - přiletíme, ubytujeme se, přivítání, večeře, přípitek, informace o všem. 

druhý den Neděle  - každý z vás dostane svou životní astrologickou mandalu na které je postavení planet. A dostanete také solární mandalu, na které budou události roku ve kterém se nacházíte. Ráno andělská meditace. Dopoledne seminář, odpoledne vás vezmu na pláž  a ukážu vám přístav Mogán. 

třetí den Pondělí  - popovídáme si o vašich karmických uzlech. Jižní karmický uzel je informace s jakou pamětí se vaše duše vtělila do vašeho fyzického těla a severní karmický uzel je kam směřujete a kam ve druhé polovině života máte dojít. Uděláme si meditace na svůj karmický úkol. 

Koupání a procházka po dlouhé pláži v Playa del Inglés. Rituál v písečných dunách. 

čtvrtý den úterý - Černá Luna karmický bod ve vašem horoskopu, jaký máte úkol? Kde jsou vaše vnitřní strachy a bolesti? A kde je vaše Černá Luna nyní a co vám přináší? Meditace ČERNÁ LUNA UVNITŘ NÁS.

pátý den středa - výlet lodí do Puerto Rico a koupání na nejkrásnější pláži Amadores.  Budeme kreslit čakrové kresby, budeme si plánovat události a tvořit vize na další měsíce. Každý podle své fyzické reality.

šestý den čtvrtek - Vytvoříme si podle poselství své rodové linie svůj strom života. Podíváme se, které oblasti jsou pro nás důležité a ve kterých potřebujeme svůj život zharmonizovat.  Závěrečný rituál v Mogánu, kdy si oceán přečte to, co řešíme. Navedu vás. A samozřejmě koupání a opalování. 

 sedmý den pátek - volný den. V Mogánu jsou velké trhy, můžete si nakoupit a vše projít. Koupání, opalování, večeře na rozloučení a uzavřeme seminář. Budete jiní. Pochopíte. 

osmý den sobota - dopoledne koupání, rozloučení, odpoledne odjezd na letiště. V noci budete doma. 

Po celou dobu se vám budu věnovat, budu stále s vámi. Ukážu vám nová místa. Několik pláží. Provedu vás po ostrově. Naučím vás hodně o vašem životě a o vás samých. Budete odjíždět a budete nadšeni z krásně prožítého MAGICKÉHO TÝDNE. Vím to. Bylo to tak totiž každý rok:)))))))

A JÁ SE NA VÁS TĚŠÍM!!!!!!!!

FOTOGRAFIE A VIDEA Z MINULÝCH SEMINÁŘŮ 

Á SE NA VÁS TĚŠÍM !!!!!!!!!

GRAN CANARIA 2018

GRAN CANARIA 2018

MEDITACE MOŘE