Kategorie

Podporuje mojeID

NOVOLUNÍ INFORMACE

NOVOLUNÍ

Každý měsíc probíhá jedno novoluní, někdy se stane, že jsou dvě novoluní v jednom měsíci. Přehled kdy je novoluní a v jakém znamení můžete mít, když si pořídíte mou knihu HOROSKOPY NA ROK 2018. Vydávám knihu horoskopů na každý rok.

A co se děje, když je novoluní?

Novoluní je stav, kdy Slunce a Luna jsou v konjunkci. To znamená, že jsou těsně vedle sebe a Slunce a Luna si vzájemně předává svůj vliv. Luna na nebi není vidět

Slunce ve vašem horoskopu znázorňuje vaši rozumovou a materiální složku a Luna hovoří o vašich emočních projevech. O vašich citech, o tom jak vnímáte, jak cítíte. V době novoluní na sebe Slunce a Luna příznivě působí a tak vaše rozumová, materiální složka je v harmonii s vaší citovou složkou. Proto si city a rozum spolu rozumí. Každé novoluní má jiné téma a právě s tím pracujeme.

Ti z vás, kteří se mnou pracujete každý měsíc na dálku, každý z vás dostane v době novoluní na svůj email. Video mentální mapy, která bude přesně o tématu, které v daném novoluní probíhá.  A dostanete na svůj email také rituál, se kterým budete pracovat. Uvědomte si, že je potřeba pracovat pravidelně každý měsíc na aktuálním tématu. A proč? Protože právě touto prací zdokonalujeme své životy. Přepisujeme nevyhovující vzorce a nahrazujeme vyhovujícími. Slunce je totiž karmická informace, co po nás chtějí předkové mužské rodové linie a Luna je informace, co po nás chtějí ženští předkové naší rodové linie. V době novoluní se shodnou jak mužští, tak ženští předkové a pomáhají nám dosáhnout na to, co chceme a podporují nás v tom, na čem pracujeme.  Navíc si kolem novoluní zapisujte své myšlenky do deníku. Deník si můžete vést v knize HOROSKOPY NA ROK 2018. Na konci této knihy máte volný list na každý měsíc. Když si budete zapisovat události a myšlenky do této knihy, potom si ji uložíte do knihovny a další rok budete dělat to samé a pořád dál a dál, budete mít zábavnou formou zmapován celý svůj život. Přesvědčíte se, že si opravdu tvoříte svůj život svými myšlenkami.  Dozvíte se, že se vám opakují neustále podobné události a budete umět předvídat, jaký druh situací vás může čekat v daném roce.

Na novoluní každý z vás dostane mentální mapu, a rituál, který se týká aktuálního tématu. Vše dostanete na svůj email. Můžete se přihlásit kdykoli a to přes sms na č. tel. 603 37 56 26. Těším se na spolupráci s vámi.