Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 7.11.2018 ŠTÍR


        

NOVOLUNÍ 7.11.2018 ŠTÍR

 

Číslo produktu: 29
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

A blížíme se k novoluní ve Štíru, které bude dne 7.11.2018

Odstranění dluhů, energie financí. Vztah k bankám a k hypotékám. Práce s kufrem plným peněz. Vždy když se odehrává novoluní ve znamení Štíra je potřeba se zaměřit na finance. Pod vlivem těchto energií vychází napovrch vše, co je ukryto. Jestliže někdo tají něco kolem financí, jestliže někdo něco nezaplatil, v tomto období, přijde zúčtování. Proto je důležité si pod vlivem těchto energií zkontrolovat, zda máte všechno zaplaceno řádně a včas. Zkontrolovat složenky. A hlavně, nezadlužovat se. Energie pod vlivem Štíra přinášejí nepříjemné zprávy kolem financí. Naopak, když hospodaříte rozumně, tak se nemáte čeho bát a bude se vám dařit. Lidé, kteří mají dluhy, tak musí být v tomto období velmi opatrní. Také ti, kteří něco tají, mohou v těchto dnech počítat s vyzrazením. Když probíhá úplněk, nebo novoluní ve znamení Štíra, opatrnosti nikdy není nazbyt. Hlídejte se, buďte opatrní, a hlavně ať se děje, co se děje nepropadejte panice. My budeme pokračovat ve cvičeních, které jsme již začali a které pracují s energií financí. A budeme vydávat penízky. Tak si držme palce a budeme navyšovat energie, abychom na to měli.

 

Žárlivost a sexualita

V tomto období hraje velkou roli žárlivost a vesmír nám připraví okamžiky, ve kterých budeme muset žárlivost řešit. Můžeme žárlit na partnera, na něčí úspěch, na to, že někdo má něco, co mi nemáme. Žárlivost je normální lidská vlastnost, ale je potřeba ji zvládnout. My se budeme učit téma PŘEJ A BUDE TI PŘÁNO.

 

Sex a erotika

V tomto období budeme také pracovat s energií sexuality. To samozřejmě nebudou muset všichni, ale pojedeme dvě témata vedle sebe. Jedno téma budou peníze a druhé téma bude sex. Sexuální energie a touha prožít sex jako prožitek, který nám není odpírán. Budeme řešit, jak to máme v partnerských vztazích. Prostě sexuální energie bude v těchto dnech velmi silná, budeme ji řešit. A protože ne každý tyto touhy má, tak já rozdělím téma na dvě sexe. Jedna sekce bude sexualita, sexuální partneři. Je hodně žen, které žiji ve vztahu, ve kterém s partnerem nemají sex a touží po něm. Je hodně žen, které jsou bez partnera a touží po sexu. Mužů je mnohem méně, tyto mají v tomto směru mnohem jednoduší. My se budeme zabývat tématem, sex, věrnost a nevěra. Budeme pracovat se svou vlastní sexualitou, se svými touhami, a budeme pracovat s tím, že si vysníme to, co bychom v oblasti sexu chtěli prožívat. Protože ne všichni tyto věci řeší, povedu toto téma úplně zvlášť a vy se k těmto materiálům dostanete přes svůj kód. Do této sekce budu přidávat neustále nová a nová cvičení a afirmace a také potom vytvořím meditaci, ve které si budete prožívat s hudbou své touhy.

 

Magické schopnosti

Vždy když je novoluní ve znamení Štíra, můžete cítit, jak to všude kolem jiskří. Všechno je nabito magickou energií, a kdo chce, může v sobě probouzet nadpřirozené schopnosti. V tuto dobu se ve vás probouzejí magické schopnosti. Jste napojeni na hloubku svého bytí a také s tím budeme pracovat.

 

Materiály, které najdete pod svým kódem. /budu postupně přidávat informace/

 

Video VLASTNÍ ČAKROVÁ KRESBA, JAK NAVYŠOVAT ENERGIÍ FINANCÍ a DALŠÍ BUDOU PŘIBÝVAT