Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 6.3.2019 RYBY


        

NOVOLUNÍ 6.3.2019 RYBY

 

Číslo produktu: 20
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Novoluní v Rybách proběhne dne 6.3.2019 a v konjunkci bude Slunce, Luna a Neptun. Silná konstelace, která bude mít velký vliv na náš vnitřní život.

Protože nás v příštím období čekají dva úplňky ve znamení Vah a novoluní v Beranu, rozjede se období nových začátků a bude to mít vliv na naše vztahy pracovní, osobní a také na náš vztah k sobě samému.

Abychom na toto období byli dobře připraveni, nyní budeme pracovat na těchto tématech.

  1. Duchovní pohled na energií financí, který je hodně podmíněn naší psychikou a tím, jaké v sobě máme programy. Hodně to záleží na tom, jaké lidi k sobě přitahujeme, s kým spolupracujeme, s kým žijeme a kde se pohybujeme. To nám ukazuje, kde jsou naše skryté finanční rezervy.

Jestliže máme kolem sebe lidi, kteří jsou bezproblémoví a mají vyřešený život, jsme na správné cestě. Jestliže máme kolem sebe lidi, kteří řeší nějaký problém, téměř vždy se týká nějakým způsobem energií, které mají spojitost s energií financí. Vyřešení lidé, to jsou ti, vedle kterých máme být. Nevyřešení lidé, to jsou ti, kteří nám zrcadlí některý z vnitřních problémů. A protože se v příštím období budou řešit vztahy, nyní je čas si uvědomit svou vlastní pozici.

„Mám v pořádku své závazky a vztah s lidmi, kteří jsou v pohodě?“ Jestli ne, potom je jasné, že bud máte, nebo se k vám blíží životní chaos. 

  1. Toto novoluní bude vytahovat nevyřešené záležitosti a Neptun bude působit na naše nitro a bude žádat, abychom si uvědomili, co a kde máme nedořešené. Uvědomit si lidi, kterým něco dlužíme, nebo kteří něco dluží nám. Uvědomit si, ke které životní oblasti se nestavíme zodpovědně.

Toto novoluní bude o komunikaci se svým svědomím a pro ty, kteří jsou duchovně na výši a umí pracovat s energiemi duše, bude komunikace s duší velmi silný faktor. Napojit se na své nitro. A jak to poznáme? Podle myšlenek, které jsou neodbytné a už nás určitou dobu napadají. Myslíte na situaci, nebo na člověka a snažíte se myšlenky zapudit. Jenže to nejde. Nejde to proto, že vaše myšlenky vám napovídají, kam máte zaměřit svou pozornost a co jste nedořešili. Každý z nás má nějakou takovou oblast.   Upozorňuji, ale že se máte zaměřit na myšlenky, které se týkají vašeho života. Když má někdo pocit, že něco nezvládl, tak jak by měl, buď závazek k někomu, nebo k něčemu, nebo životní situaci, nyní je čas otočit energie tak, aby pracovali v náš prospěch. A přesně s tím budeme pracovat.

  1. Můžete se dozvědět negativní zprávu, anebo ucítit nespokojenost s tím, jak jste postupovali. Tento pocit je normální, protože vše jde napravit.

Stačí se takové situaci postavit čelem a uznat jí. 

Pod svým kódem najdete afirmace, meditace, cvičení osobního rozvoje a jak pracovat s magickými listy, které potřebujete na přípravu RITUÁLU NOVOLUNÍ V RYBÁCH.

Rituál „CESTA K SOBĚ A POCHOPENÍ SMYSLU MÉHO ŽIVOTA.“