Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 5.4.2019 BERAN


        

NOVOLUNÍ 5.4.2019 BERAN

 

Číslo produktu: 18
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Dne 5.4.2019 proběhne novoluní ve znamení Berana.

Je to z hlediska novoluní – NOVÝ ROK – toto novoluní je pro vás probuzením a novým začátkem. Když ho neuděláte fyzicky, je potřeba ho udělat mentálně. V období novoluní udělá Jižní karmický uzel konjunkci se Saturnem a Plutem v Kozorohu.

Nezapomeňte, že Jižní karmický uzel je informace o tom, s jakou pamětí se duše vtělila do vašeho těla, to znamená, že v paměti vaší duše jsou informace, kam máte směřovat své kroky. My si v SEBEKOUČINKU tyto oblasti otevřeme. Každý si otevřete tu svou oblast. Minulá naše práce byla o tom, jaké lidi si potřebujeme do života přitáhnout, abychom se mohli posunout. Bez lidí to nejde. I ten sebetalentovanější člověk se nikam neposune, dokud nepotká ty správné lidi, kteří umožní a pomohou vytvořit situace, které souvisí s vašimi plány.

Pod svým kódem najdete popis práce, kterou je potřeba udělat, abyste se napasovali na ty správné energie a potkali ty správné lidi. A protože toto novoluní navazuje na úplněk ve znamení Vah, a protože úplněk ve znamení Vah proběhne ještě jednou, řešíme také naše vztahy. Je na vás, kolik času věnujete tomu, abyste své nevědomí nakrmili tím, co řeší vaše vědomí. Vy víte, že veškerá naše práce směřuje k tomu, aby se nevědomá a také vědomá úroveň dostaly do co největší harmonie. Aby nešly proti sobě, ale začaly spolupracovat. Nevědomí – tam je informace s jakými programy jste se narodili a co jste zdědili od svých předků, co do vás bylo vloženo v dětství. Vědomí – tam jsou informace o tom, co chcete, jak chcete, aby to vypadalo a jaké situace potřebujete prožívat, abyste byli v co největší pohodě.

Upozorňuji, že příští období bude astrologická linie ÚPLNĚK VÁHY – NOVOLUNÍ BÝK.  A že tedy půjde nejen o vztahy, ale také o to, jak vaše vztahy ovlivní vaší finanční situaci a vaši stabilitu v roce 2019.

Všechny materiály si uschovejte v květnu uděláme VELKÝ RITUÁL NA OSTROVĚ GRAN CANARIA.