Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 4.2.2019 VODNÁŘ


        

NOVOLUNÍ 4.2.2019 VODNÁŘ

 

Číslo produktu: 22
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

NOVOLUNÍ VE VODNÁŘI 4.2.2019

Slunce nám vstoupilo do znamení Vodnáře a blíží se další osudové období, které se podepíše významně na vašem budoucím životě.

 

A nyní to bude hlavně o Černé Luně a o Karmických uzlech.

Ať už máte Černou Lunu v době svého zrození postavenou kdekoli a jistě jste si to zjistili a mnozí z vás mají mou knihu Černá Luna, nyní budeme řešit karmické zadání naší duše. Postupně vám budu přidávat materiály, připravuji je. Najdete je pod svým kódem. Každý den vám přijdou afirmace, na kterých máte pracovat. 

V době novoluní udělá Slunce, Luna, Černá Luna a Merkur konjunkci. Jižní karmický uzel udělá konjunkci s Plutem a budeme konfrontování s dušemi, které známe z minulých životů, anebo s někým, s kým máme osudové napojení. Nejdůležitější ale je, že budeme konfrontování sami se sebou se svým karmickým zadáním a s tím, jestli jsme alespoň částečně pochopil záměr naší duše.

Zároveň jde v celém tom tématu o to, jak si umíme udržet penízky a jak si umíme udržet hojnost. My budeme navyšovat energie.

 

A nyní pozor.

Každý z nás je kombinací toho, jaké programy jsme zdědili a prostředí ve kterém žijeme a které nás obklopuje. Narodili jsme se a nemůžeme ovlivnit to, co jsme v době svého narození získali a co jsme prožili.

Můžeme ale ovlivnit dnešek, a to co bude dál. Budeme stejní a přeci tak jiní.

Tím že neustále z různých pohledů pracujeme na svých vizích se měníme.

Proměny trvají určitou dobu.

Zatímco v duchovní rovině můžeme ve své fantazii vytvořit svůj snový svět okamžitě v materiální rovině to trvá.

Někdy kratší a někdy delší dobu. A víte proč?

Protože ten materiální svět se musí nejdříve vytvořit.

Někomu se zhmotňuje rychleji a někomu pomaleji.

Když se totiž vytváří kolem vás nový materiální, hmotný svět na základě vašich tužeb, emocí a myšlenek, je k tomu potřeba přivést do života nové lidi, nové situace, vaše nové myšlení, proměnit vaše energie, které vibrují vibracemi situací, na které jste zvyklí a ve kterých žijete.

Neříkejte této práci, že pracujete na své změně. Vy se totiž neměníte, vy saháte do Vesmíru po možnostech, které on má pro vás připraveny a vy jste je z nějakého důvodu nedokázali získat. A proč?

Protože jste na ně nemysleli, anebo ano, ale ne tak jak to děláme nyní. Postupně pilujeme a navyšujeme své energie. Není to práce, je to zábava. Vy se bavíte a výsledky jsou na cestě.

 

VEŠKERÉ MATERIÁLY NAJDETE POD SVÝM KÓDEM