Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 17.3.2018 RYBY


        

NOVOLUNÍ 17.3.2018 RYBY

 

Číslo produktu: 45
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Novoluní v Rybách 17. 3. 2018

BUDE TO VELMI INTUITIVNÍ NOVOLUNÍ. DOZVÍTE SE NĚJAKÉ TAJEMSTVÍ. A SAMOZŘEJMĚ JAKO KAŽDÉ NOVOLUNÍ BUDEME PRACOVAT S ENERGIEMI FINANCÍ.

V KOZOROHU JSME PRACOVALI S PNĚZI JAKO S ENERGIÍ, PRA´CE, ÚSPĚCHU, PODNIKÁNÍ.

VE VODNÁŘI JSME PRACOVALI S PĚNĚZI JAKO S ENERGII, KTERÁ PŘICHÁZÍ, ZŮSTÁVÁ A ROZMNOŽUJE SE. PRACOVALI JSME NA TOM, ABY NAŠE PŘÍJMY BYLY VĚTŠÍ, NEŽ NAŠE VÝDAJE.

A NYNÍ NA NOVOLUNÍ V RYBÁCH, BUDEME HOVOŘIT S TOUTO ENERGIÍ, DUCHOVNĚ.

Víte, že penízky mají také svou duši? Že když se k nim naučíme přistupovat s pokorou a vneseme do nich duchovní pohled, že si s těmito energiemi začneme ještě více rozumět? Také penízky a jejich energie mají více dimenzí. Více energetických poloh a my každé novoluní pracujeme s jednou polohou.

Na Novoluní v Rybách budeme také pracovat a uděláme si rituál na rozvoj svých duchovních schopností. Otevření intuice a zopakujeme si práci s čakrami.

Na tento rituál si připravte bílé nebo modré, nebo fialové svíce. Počet nechám na vás.

 

Na novoluní v Rybách dostanete:

1.    Video a popis toho, co se děje na astrologickém nebi a popis planet v astrologické mandale. Učíte se astrologii. Které planety způsobují jednotlivé události.

2.    Práce s duchovní energií financí. Naučíme se s financemi pracovat v rovině duchovní a najdeme jejich duchovní rozměr. Naučíme se jak je přivolávat z hlediska duchovních energií a vytvoříme mentální mapu, jak je chceme požívat, abychom se mohli rozšiřovat vědomostně, duchovně a mentálně. Penízky jsou soubor mnoha energií a je třeba se naučit pracovat s každou z nich.

3.    Magický rituál OTEVŘENÍ INTUICE/ třetího oka, / a práce s financemi.

 


 Ti, kteří se přihlásili na úplněk v Panně, mají novoluní v Rybách v ceně.


 

Nezapomeňte se včas přihlásit. Nečekejte na poslední chvíli. Přijde vám ještě jeden email, ten bude zvlášť a v něm vám napíšu, jak můžete získat v programu SEBEKOUČINK po určité době CERTIFIKÁT.

SEBEKOUČINK=SEBEŘÍZENÍ=CESTA K VĚTŠÍ SVOBODĚ.

 

VELICE DŮLEŽITÁ INFORMACE: HLASTE SE ZÁSADNĚ přes www.astrobohacova.cz, přes e-shop. Plaťte zásadně na účet, který je tam uveden. Jiný účet již nemám. Práce na měsíc stojí 380,-Kč.  Jakmile se přihlásíte a zaplatíte, dostanete informaci o platbě včetně daňového dokladu, který si můžete dát do odpisu.

Když si s něčím nebudete vědět rady, zavolejte. Ve večerních hodinách mezi 19-20 hodinou mě vždy stihnete. Ve všední dny.

TĚŠÍM SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI MARTINA.