Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 17.1.2018 KOZOROH


        

NOVOLUNÍ 17.1.2018 KOZOROH

 

Číslo produktu: 49
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

NOVOLUNÍ V KOZOROHU proběhne dne 17. 1. 2018

A bude to velmi silné novoluní. Působit na nás bude ze znamení Kozoroha více planet. Popíšu vám je a také vám napíšu, jaké materiály dostanete, abyste mohli pracovat.  Jestliže jste se nahlásili na úplněk v Raku, máte novoluní v ceně.  Ten kdo se bude hlásit dodatečně na novoluní, tak dostane k dispozici všechny materiály za leden.  Nebudete o nic ochuzeni.

TEN, KDO SE PŘIHLÁSÍ, BUDE SOUČÁSTÍ VELKÉHO RITUÁLU NA OSTROVĚ GRAN CANARIA, na posvátném a magickém místě v horách ROQUE NUBLO.

Cena za všechny materiály je 380,- Kč a objednat a zaplatit můžete přes tento e-shop. Jestli si nevíte rady, máte na levé straně dole video s přesným návodem, jak nakupovat. 

PROSÍM, PLATTE PŘES RAIFEISSEN BANKU.

A NYNÍ K PLANETÁM

Slunce a Luna v Kozorohu udělají těsný aspekt s Venuší, takže se bude řešit láska. Partnerské vztahy a také jak dosáhnout toho, co chci a co se mi líbí. Přesně vám vysvětlím ve videu, které dostanete k dispozici, když s námi budete pracovat.

Slunce a Luna udělají těsný aspekt s Plutem, takže budete moci udělat osudová rozhodnutí. A ta osudová rozhodnutí budou mít něco společného s Černou Lunou.  K tomu dostanete přesný popis, jak si u sebe zjistit. Opět video.

Saturn udělá těsný aspekt v Kozorohu s Merkurem, A s Černou Lunou. Otevřou se vám karmická témata na rok 2018.

NOVOLUNÍ V KOZOROHU sebou přináší téma PRÁCE, PODNIKÁNÍ, PENÍZE, KARIERA, POSTUP, AMBICE, SÍLA OSOBNOSTI.

 

A NYNÍ, jaké materiály dostanete a o čem bude toto novoluní.

1.                  Video, ve kterém vám přesně popíšu, co se bude dít na astrologickém nebi. Co můžete očekávat a jaké kroky můžete podniknout. Ukážu vám ve videu a také na obrázcích, jak to bude toto novoluní vlastně fungovat. Na co, se máte zaměřit a popíšu vám přesně, proč to tak je.

 

2.                  Video, ve kterém dostanete přesné instrukce, jak na vás bude působit v tomto období Černá Luna a na které karmické situace se máte zaměřit.

  

3.                  Dostanete návod a video, jak pracovat na svém životním úspěchu, jak dosáhnout na své plány, jak zvýšit svůj příjem, jak podnikat, nebo jak povýšit v práci. A i ti z vás, kteří jsou například v důchodu, nebo na mateřské, nebo jen tak doma zpracují své ambice a své plány.

 

Ukážu vám, jak si máte ukládat informace o práci na sobě, protože s materiálem budeme zase pracovat v budoucnu. Nezapomeňte, že ty hlavní výsledky se ukáží do roka a do dne. Jakým způsobem to kontrolovat vám rovněž ukážu.

 

LETOŠNÍ ROK 2018 BUDE FIČÁKJ a všichni se máme na co těšit.