Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 16.4.2018 BERAN


        

NOVOLUNÍ 16.4.2018 BERAN

 

Číslo produktu: 43
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

NOVOLUNÍ V BERANU: Novoluní v Beranu proběhne 16. 4. 2018

 

Na toto novoluní určitě nezapomenete, protože to bude období plné zvratů. Přihlásit se můžete přes e-shop www.astrobohacova.cz

V den novoluní proběhne konjunkce Slunce, Luna a Uran v Beranu. Můžete očekávat zvrat v osobním životě, v pracovním životě. Čeká vás překvapení. Období to bude napínavé i proto, že v Kozorohu vznikne velká konjunkce Saturn, Pluto, Mars a Černá luna.  Takže se zvýrazní vaše karmické zadání. V dubnu si prosím pořádně přečtěte své karmické zadání podle mých knih a hlavně se podívejte na svůj vnitřní strach, a ten najdete v knize ČERNÁ LUNA.  Jestli tu knihu nemáte, můžete si jí objednat na www.ibohac.cz, dojde vám okamžitě.

V tomto období se odehraje také nějaké téma, které bude souviset s postavením vašeho Slunce. Vaše Slunce stojí ve znamení a v domě. Tak vám dám příklad.

Moje postavení Slunce je v 11. domě a v Beranu.

Takže mohu počítat s tím, že se zaktivuje můj 11. Dům, který je nejen o přátelích. Ale o společenství lidí, ve kterém se nacházím. A tak mohu potkat, důležité lidi, kteří budou mít vliv na mou karieru. Mohu ukončit spolupráci s někým, s kým pracuji, ale to jen proto, že se pro mě chystá něco nového. Mohu potkat důležitou osobu pro můj život a hlavně vím, že mám přijmout veškerá pozvání a jít všude, kde mi vesmír pošle informaci, že mám být. A samozřejmě se zaktivuje moje znamení Berana, a vám se zaktivuje vaše znamení a váš dům.

 

NA ČEM BUDEME PRACOVAT A NA JAKOU PRÁCI SE MŮŽETE PŘIPRAVIT?

Vy, kteří jste si zaplatili již práci na úplněk ve Vahách, najdete veškeré materiály pod svým kódem a práce na novoluní v Beranu, bude pod stejným kódem. Vy, kteří se přihlásíte až na novoluní v Beranu, se dostanete ke všem materiálům a meditaci UVĚDOMUJI SI SVÉ ZÁZRAČNÉ JÁ a také k mentální mapě vztahů. Pracujte si podle svého tempa, podle toho jak se vám to hodí, ale výborné je to před spaním a stačí vám 10 minut.

 

A JAKÉ MATERIÁLY DOSTANETE?

1.     Rituál na nové začátky a jak si vytvořit život podle svých představ

2.     Opět se vrátíme k tvorbě mentální mapy na práci, DOSTANETE VIDEO

-       Jak díky své práci dosáhnout na větší svobodu

-       Jak najít a nepřehlédnout směr nových začátků

-       Jak naplánovat zvýšení příjmů

-       ZOPAKUJEME SI TVORBU MENTÁLNÍ MAPY NA ZVÝŠENÍ PŘÍJMŮ A NA SVOU PRÁCI

3.     Dostanete video, co se děje na astrologickém nebi a proč / pomalu ale jistě se učíte orientovat v astrologii událostí, které mají vliv na váš život.

 

TOTO NOVOLUNÍ BUDE NÁROČNÉ, NEJEN NA VAŠE OSOBNÍ ŽIVOTY, ALE TAKÉ NA UDÁLOSTI VE SVĚTĚ A V NAŠÍ REPUBLICE. Období plné zvratů.

 

NEZAPOMENTE, ŽE PO PŮL ROČNÍ PRÁCI DOSTANETE CERTIFIKÁT SEBEKOUČINK

Hlaste se přes www.astrobohacova.cz najeďte si na e-shop a postupujte podle návodu.