Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 15.2.2018 VE VODNÁŘI


        

NOVOLUNÍ 15.2.2018 VE VODNÁŘI

 

Číslo produktu: 47
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Novoluní ve znamení Vodnáře proběhne dne 15.2.2018

V tento den udělá konjunkci Slunce, Luna, Merkur a Venuše. Nádherný a uvolňující aspekt planet.

Pod vlivem tohoto novoluní budeme jako každé novoluní pracovat s energiemi financí. Penízky ta krásná energie, se kterou se učíme sžívat a kamarádit. Pod vlivem minulého Novoluní v Kozorohu, jsme se na energii financí dívali jako na energii určenou k podnikání, k růstu, tak nyní na novoluní ve Vodnáři se naučíme s penězi komunikovat jako s energií, která k nám proudí, ale uděláme vše proto, aby se nás držela, zůstávala u nás a aby příjmy byly větší než výdaje.

Pod vlivem tohoto novoluní se budeme zbavovat všech energií, které nás svazují a které nás blokují.

Vytipujete si sami situaci, která vám vadí, nebo člověka, který vám vadí, nebo stav, který vám vadí, a začneme pracovat na odstraňování energií, které nám tento stav způsobují.

Budeme pracovat s předpokladem, že to co se nám děje, se děje, protože jsme si to přitáhli do svého života. Naše okolí a to co prožíváme je naše zrcadlo. To co se nám děje, se nám děje z určitých důvodů. To s čím nejsme spokojeni, to je potřeba přepsat a my si ukážeme jak.

Pod vlivem novoluní ve Vodnáři si naplánujte cestu. Třeba cestu k moři, nebo do nějaké země, po které toužíte. Budeme pracovat s vizemi a přivoláme si to, po čem toužíme.

 

Pod svým kódem najdete.

1.       Video, ve kterém vám přesně popisuji postavení planet. Ukážu a vysvětlím vám na astrologické mandale, jak v těchto dnech budou na nás působit planety.  Tím se postupně učíte astrologii.

2.       Video KOMUNIKACE S ENERGIÍ FINANCÍ, aby příjmy byly větší než výdaje a aby se nás tato energie držela. Ukážeme si rituál KOUPEL V ENERGII FINANCÍ.

3.       ROZHOVOR S PENĚZI. – s hlediska VODNÁŘSKÝCH ENERGIÍ

 

Ti z vás, kteří jste se nahlásili na úplněk v Lednu, máte přístup také k novoluní ve Vodnáři.

Ten, kdo se přihlásí jako nový účastník, bude mít přistup k celé práci na únor.

Hlaste se prosím přes tento e-shop.

Všichni si prosím na těchto stránkách shlédněte video, které je veřejně přístupné ROZHOVOR S PENĚZI. Tam vám vysvětlím, proč budeme s energiemi financí pracovat každý měsíc.  At už penízky máte, nebo je potřebujete získat, pro každého z nás je důležité ztotožnit se s jejích energií a to v různých polohách.