Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 13.7.2018 RAK


        

NOVOLUNÍ 13.7.2018 RAK

 

Číslo produktu: 37
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

 

Novoluní v Raku proběhne dne 13. 7. 2018 ve 3 hodiny 50 minut.

Ti z vás, kteří jste se přihlásili na úplněk v Kozorohu dne 28. 6. 2018, máte práci s těmito tématy v ceně. A již jste dostali svůj kód. Ti z vás, kteří se chcete přihlásit, můžete a dostanete zpětně veškeré materiály  SEBEKOUČINK - TÉMA PRÁCE, FINANCE, RODINA, BYDLENÍ a jak to všechno propojit a dosáhnout na své plány.

My už víme, že každé novoluní a každý úplněk a jejich energie působí několik dní před a několik dní po daném termínu.


 Víme také, že k sobě patří vždy jeden úplněk a jedno novoluní a navazují svými tématy, jejich energie SPOLUPRACUJÍ. 

Nyní je to úplněk v Kozorohu – novoluní v Raku a to je práce na červenec /do 27.7.2018/

Příště to bude úplněk ve Vodnáři – novoluní ve Lvu

Novoluní v Raku má na starosti tato témata.

1. Spořivost, šetření, zacházení s financemi. Aby člověk získal finance, musí mít nejdříve pořádek ve svém myšlení. I při ztrátách je důležité zachovat klid. Protože v životě je to tak, že člověk nejdříve něco ztratí proto, aby v budoucnu něco získal. Na novoluní v Raku, většina lidí získá. Je potřeba udělat ta správná rozhodnutí. Většina lidí v tomto období dělá rozhodnutí o kterých si myslí, že jsou pro ně výhodná. Je čas přemýšlet, jak doplnit svou pokladnu.

2. Pozitivní myšlení, dobrá nálada, zrušit vzorec náladovosti. Právě proto, že všechno, co se týká energie Raka, je pod vlivem Luny, tak se můžete v tomto období setkávat s velkými emocionálními výkyvy. Někteří lidé budou střídat dobrou náladu a potom zase pochybnosti. Někteří mohou mít narušené spaní, protože si budou říkat, jak to bude dál. Budou se zamýšlet nad rodinou, domovem, pracovními aktivitami. Nálada bude dobrá pozitivní, ale vzápětí přijdou u některých lidi pochybnosti.

3. Mateřství rodičovství, vztah rodič dítě a dítě rodič, partnerství. To je velmi silné téma. Rodičovství. Vztah rodič dítě a dítě rodič. V rodinných vztazích tohoto typu dojde k mnoha událostem, které objasní tyto vztahy. Bude se komunikovat o rodině a s rodinou.

Pod svým kódem najdete:

1.      -    Video, co se děje na astrologickém nebi.  Ukážu vám, jak na vás a vaše emoce budou v tomto období působit planety.

2.      -     Psaný text

3.       -    Rituál „ Láska, rodinná láska.

4.       -    Meditaci ROZHOVOR SE SVOU DUŠÍ.

5.       -    Každý den budete dostávat na své emaily afirmace a informace, na co se máte v tomto období soustředit a na čem máte mentálně pracovat.

6.     -       Kdo se přihlásí dodatečně, dostane svůj osobní výklad karet, který bude platit do příštího úplňku.

PŘÍŠTÍ ÚPLNĚK PROBĚHNE DNE 27. 7. 2018 A BUDE VE VODNÁŘI – budeme opět řešit, jak udržet peníze, jak mít větší příjmy než výdaje, jak se osvobodit od toho, co vás svazuje a jak vytvořit stav a být ve své vlastní svobodě šťastný.  Naučíme se vytvářet ŽIVOTNÍ LINII VLASTNÍHO ŠTĚSTÍ.

PŘÍŠTÍ NOVOLUNNÍ PROBĚHNE DNE 11. 8. 2018 A budeme řešit partnerské vztahy a rozhovor se svým partnerem, ať už ho máte či nikoli. Budeme se také zabývat svou vlastní kreativitou.

Přihlásit se můžete již nyní a prosím nenechávejte na poslední chvíli.