Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » NOVOLUNÍ 11.8.2018 VE LVU


        

NOVOLUNÍ 11.8.2018 VE LVU

 

Číslo produktu: 35
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Novoluní ve Lvu  11.8.2018

Toto novoluní bude exaktní v sobotu v 11 hodin. Jedenáctka je číslo, které dominuje.

Novoluní ve Lvu má na starosti vztahy, partnery, děti a také naši kreativitu.

Vy, kteří jste se mnou pracovali na úplňku ve Vodnáři, /27.7.2018/ MÁTE NOVOLUNÍ ZDARMA.

Vy, kteří se chcete na toto téma přihlásit, dostanete zpětně materiály, a budete s nimi moci pracovat.

 

A co budeme řešit?

1. Partnerské vztahy.  

Každý člověk touží po lásce. Láska je něco, co musíme nosit v sobě. Když se naučíme milovat své okolí, tak se dříve či později objeví někdo, kdo se naučí milovat nás. Láska nehledí na věk. I když pravda, v každém věku je její průběh poněkud odlišný. Láska je všude kolem nás a je jí jedno kolik vám je let. Není to o tom, že s přibývajícím věkem ubývá možností, jak najít lásku. Je to o tom, že s přibývajícím věkem, už má člověk hodně zkušeností a různých prožitků. A tak je často zablokován. Proč nemůžu potkat toho pravého? Nebo tu pravou? Proč když někoho potkám, je to vždy o nějakém problému? Co potřebuji zlepšit na svém stávajícím vztahu? Někdo zažije silný sexuální zážitek a zaměňuje ho s láskou. Někdo hledá lásku a nesmyslně tvrdí, že hledá proto, že nemůže být bez sexu. Pozor vím, že sex je důležitý. Píšu o tom, jak si lidé lžou sami sobě. Dělají to hlavně některé ženy. Někdo potká sympatického muže, nebo ženu a tvrdí, že se znají s minulých životů a že si jsou souzení. Tak především je si třeba uvědomit, že každého člověka, kterého potkáte, jste nepotkali jen tak. Nikoho nepotkáte náhodou. Každý člověk vás má něco naučit a něco vám předat. A platí to samozřejmě i opačně. Jste spolu tak dlouho, dokud si máte co dát a dokud máte společná témata. Hodně lidí udělá v začínajícím vztahu chybu, že si nestojí za tím, co si ve vztahu představují. Přizpůsobí se ve věcech, které jim nejsou přirozené. A to, jaká si nastavíte pravidla v začátku vztahu, to bude důležité i pro další vývoj. Hodně lidí si také myslí, že si může přivolávat partnera, který o ně nestojí a že prostřednictvím „ nějakých kouzel“ ho uhranou na tolik, že bude jejich. No to se sice asi dá, ale má to zpětnou vazbu. Když totiž bojuješ za něco, co pro tebe v životě není určeno, PŘIPRAV SE NA DŮSLEDKY.  Ve dnech novoluní ve znamení Lva se dělají rituály na přivolávání nebo na udržení vztahů.

 

I my si uděláme takový rituál, a navíc si zopakujeme něco o mentální mapě na vztahy a uděláme si cvičení VZTAH K SOBĚ. Je to sice pro některé lidi nepochopitelné, ale okolí k nám má takový vztah, jaký ho máme my sami k sobě. Jestliže nám partner dělá nějaké starosti, je to většinou proto, že v sobě nemáme toto téma vyřešeno. Narodili jsme se a máme v sobě programy od svých předků. A podle těchto programů prožíváme emoce. Emoce řídí náš život. A podle toho, jaké potřebujeme prožívat emoce, podle toho bud fungují, anebo nefungují naše vztahy.

Abychom mohli udělat proměnu nějaké situace, je potřeba proměnit v sobě programy.

Práce spočívá ve cvičení, které vytvoříme. Vlastně si ho vytvoříte vy.

 

Další téma, na kterém budeme pracovat, je naše plodnost a tvořivost.

Někteří touží mít dítě, někteří touží vytvořit nový projekt, nějaké dílo anebo vyniknout ve své práci. A na těchto tématech je potřeba také pracovat.

Po přihlášení dostanete svůj kód a pod tímto kódem najdete materiály a informace jak pracovat na těchto tématech.