Kategorie

Podporuje mojeID

Úvod » ÚPLŇKY A NOVOLUNÍ » LÁSKA, SEX A PARTNERSTVÍ


        

LÁSKA, SEX A PARTNERSTVÍ

 

Číslo produktu: 28
naše cena bez DPH: 314 Kč (13 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
380 Kč (16 EUR)

Kompletní specifikace

Milé ženy,

V této sekci budeme pracovat s energií sexuality. Dnešní vztahy jsou komplikované, a tak tomuto tématu věnuji zvláštní sekci, se kterou budete pracovat v případě, že budete chtít. To, co budu vytvářet budou různá cvičení, práce na touhách, které každý člověk má. Práce na tom, abyste si do svého života nepřivolávali partnery, kteří jsou pro vás „nebezpeční“. Abyste nebyly lehkou kořistí pro různé muže, kteří po tom po vás chtějí peníze, anebo jiné věci. Píšete a voláte mi potom a jste nešťastné. Nedivím se. Ale chápu, že toužíte po lásce, po milování a po sexu. Chcete prostě mít život, ve kterém vás někdo miluje. A tak budeme pracovat s těmito energiemi.

Sexuální energie a touha prožít sex jako prožitek, který nám není odpírán. To bude naše téma. Budeme řešit, jak to máme v partnerských vztazích. Prostě sexuální energie bude v těchto dnech velmi silná, budeme ji řešit. A budeme ji řešit dlouhodoběji, stále dokola až se vám splní vaše sny. A obujeme se do toho pořádně a budeme pracovat mentálně a s energiemi. Tato sekce má tedy téma lásky, partner, sexualita, sexuální partneři. Je hodně žen, které žiji ve vztahu, ve kterém s partnerem nemají sex a touží po něm. Je hodně žen, které jsou bez partnera a touží po sexu. Je hodně žen, které mají sex a ne partnerství. Muži to mají v tomto směru lehčí. Možná se mi to zdá, protože jsem žena. Ale většinou to tak je. 

My se budeme zabývat tématem, sex, věrnost a nevěra. Budeme pracovat se svou vlastní sexualitou, se svými touhami, a budeme pracovat s tím, že si vysníme to, co bychom v oblasti sexu chtěli prožívat. Protože ne všichni tyto věci řeší, povedu toto téma úplně zvlášť a vy se k těmto materiálům dostanete přes svůj kód.

Každý měsíc přijde změna. Ale o tom už informace na váš email.

Do této sekce budu přidávat neustále nová a nová cvičení a afirmace a také potom vytvořím meditaci, ve které si budete prožívat s hudbou své touhy. 

Těšíte se? Já se těším